...Scena...

Pagina 5 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Re: ...Scena...

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 10:03 am

"- Nu ma pune pe mine pe acelasi rang cu ala! Eu sunt cu mult mai superior ! Si vezi cum vorbesti! Nu-i de mirare ca incep sa am alergie la tine! Nu meriti nimic!"
Bagaciosul de Donghae a venit si s'a bagat intre noi.
- Nu merit nimic ?! Asculta la mine bine! Idee e ca eu nu vreau nimic! Si nu'mi pasa daca am un idiot alaturi de mine pentru ca, dupa cum ai spus si tu, nu esti pe acelasi rang cu el! Esti mult mai jos! El macar stie sa se poarte si sa'si retina nervii in fata unei femei!
Ma enervasem la culme. Spre deosebire de sora mea, eu eram destul de tare in gura. Pentru o clipa am uitat de feminitate si mai sa sar la gatul lui Jay.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 12:09 pm

"- Nu merit nimic ?! Asculta la mine bine! Idee e ca eu nu vreau nimic! Si nu'mi pasa daca am un idiot alaturi de mine pentru ca, dupa cum ai spus si tu, nu esti pe acelasi rang cu el! Esti mult mai jos! El macar stie sa se poarte si sa'si retina nervii in fata unei femei! :"
-Mai jos??!?!?!? Stii ceva nu imi pasa ce zici tu! Daca vreau pot obtine orice fata vreau intr-o secunda!Oricum si tu esti la fel ca sorta!
Aproape ca uitasem ce totusi e o fata si as fi putut face un gest necugetat insa m-am abtinut.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 12:13 pm

-Mai jos??!?!?!? Stii ceva nu imi pasa ce zici tu! Daca vreau pot obtine orice fata vreau intr-o secunda!Oricum si tu esti la fel ca sorta!
Am inceput sa rad ironic.
- orice fata?! Afla ca pe mine nu vei pune mana si daca o vei face, ti'o voi reteza! AAa... si ca sa sti si tu.. Nu sunt deloc ca Jiro!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 12:37 pm

-Da orice fata!! Pe oricare o vreau! A zis cineva ceva de tine? Nici n-am nevoie de asa lighioane! Ba da sunt sigur ca esti la fel ca ea 2 fufe mari...
Incepusem din nou sa dau in trecut.."Aish shibal! cat ma va bantui?" Oare aveam pica pe cei din partea lui J pentru ce ii facuse lu GD?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 12:41 pm

-Da orice fata!! Pe oricare o vreau! A zis cineva ceva de tine? Nici n-am nevoie de asa lighioane! Ba da sunt sigur ca esti la fel ca ea 2 fufe mari...
A facut sa curga ultima picatura ce a umplut paharul. Am lasat totul la o parte si l'am luat de gulerul de la camasa privindu'l amenintator.
- Asculta idiotule! Imi poti spune ca sunt jigodie, tarfa, idioata etc. Insa tu de Jiro sa nu vorbesti asa? Ai inteles?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 1:08 pm

"- Asculta idiotule! Imi poti spune ca sunt jigodie, tarfa, idioata etc. Insa tu de Jiro sa nu vorbesti asa? Ai inteles?"
Am ramas calm.. De ce sa ma enervez pentru nimic? M-am uitat la ea amuzat.
- Hey macho women ti s-a urcat nebunia la cap?*apoi imi duc mana in capul ei impingandul* Bine majoritatea le-ai zis tu ... nu mai e nevoie sa le repet.. Si care-i treaba te supara adevarul te supara faptul ca va-ti urcat in pat si va-ti tras-o cu primul tip ce a cazut in cale? Nu imi veni mie cu povestea ca era bonlava si pana atunci facuse la fel de aceia s-a gandit la solutia aia!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 1:12 pm

- Hey macho women ti s-a urcat nebunia la cap?*apoi imi duc mana in capul ei impingandul* Bine majoritatea le-ai zis tu ... nu mai e nevoie sa le repet.. Si care-i treaba te supara adevarul te supara faptul ca va-ti urcat in pat si va-ti tras-o cu primul tip ce a cazut in cale? Nu imi veni mie cu povestea ca era bonlava si pana atunci facuse la fel de aceia s-a gandit la solutia aia!
Jignirilela adresa mea nu ma atingeau. Nu imi pasa parerea altora. Nu'mi pasa ca cineva ma crede o tarfa sau o golanca. Nu'mi pasa. Insa sa luat de Jiro. Asta nu puteam suporta. A murit! Las'o in pace sa se odihneasca! M'am enervat atat de tare incat i'am dat un pumn in gura.
- TACI! M'ai auzit?! TACI! LAS'O SA SE ODIHNEASCA IN PACE!!!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 1:15 pm

Ma lovise destul de puternic chiar imi sparsese buza..Mi-am lins rana..
-Uite cine zicea si ce..* incep sa rad* Dai ca o baba in coma!
Ma controlam destul de bine cum reusam nu stiu.. la inceput imi venea sa o iau eu pe ea la bataie.. Insa nu! nu pot da intr-o fata!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 1:18 pm

-Uite cine zicea si ce..* incep sa rad* Dai ca o baba in coma!
Idiotul!!! Ah!! Ar trebui sa'mi controlez nervi, dar nu vreau!!! Nu vreau sa'l las sa imi umileasca sora. Am inceput sa'l provoc...
- Haide! Da odata! Uita de acea regula stupida pe care putini baieti o respecta. Da!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 1:43 pm

Imi daduse drumul si incepu sa ma provoace sa o lovesc.. Imi parea mai mult de ras. "Putina distractie nu strica" Mi-am pus garda sus si m-am facut ca lovesc cu putere iar cand am ajuns langa fata ei i-am "dat" o palma mai mult am impins-o.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 1:50 pm

Am ramas masca. WTF? Cred ca intinsesem prea mult coarda... Iar nervii mei.. ei bine.. fusesera intinsi la maxim. Deodata m'am linistit. Desi as fi vrut sa dea cu adevarat in mine. Am tipat iritata:
- Esti un barbat nenorocit. Nu ai destul sange in tine cat sa dai.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 2:01 pm

"- Esti un barbat nenorocit. Nu ai destul sange in tine cat sa dai."
I-am dat un bobarnac in frunte.
-Ce stii tu? Tu esti fata! Daca as da intr-o fata as regreta toata viata. Vino cand ti-oi face schimbare de sex ok? Atunci va sta altfel treaba!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 2:03 pm

-Ce stii tu? Tu esti fata! Daca as da intr-o fata as regreta toata viata. Vino cand ti-oi face schimbare de sex ok? Atunci va sta altfel treaba!
I'am aratat limb. Auch!! T.T fruntea mea. Nu sunt un copil!!!!
- Lasule!!! O sa te fac eu cumva sa sari la bataie.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 2:06 pm

"- Lasule!!! O sa te fac eu cumva sa sari la bataie."
-Da da poate cu un baiat daca nu mai viseaza frumos mult si bine..
Rasul me bufnise printre cuvinte.. sa ma faca pe mine sa sar la bataie da cum sa nu..

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 2:10 pm

-Da da poate cu un baiat daca nu mai viseaza frumos mult si bine..
Cand a inceput sa rada m'am enervat. iar ca un copil razgaiat am inceput sa'i bat cu pumnii in piept.
- Baka!! Baka ne!! O sa il iau pe Do'ni-chan si plec. Cred ca vom fi fericiti impreuna. Na!!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 2:26 pm

"- Baka!! Baka ne!! O sa il iau pe Do'ni-chan si plec. Cred ca vom fi fericiti impreuna. Na!!"
-Mai intai faci pe macho women acum pe copilul nevinovat? Esti patetica! Si exact ce am zis..mai devreme mai trageti si la acelasi ... Nu stiu si nu imi pasa daca ati fi sau nu fericiti!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 2:30 pm

-Mai intai faci pe macho women acum pe copilul nevinovat? Esti patetica! Si exact ce am zis..mai devreme mai trageti si la acelasi ... Nu stiu si nu imi pasa daca ati fi sau nu fericiti!
M'am dezlipit de el si m'am trantit pe iarba.
- Esti un idiot... Tu chiar nu iti dai seama cand cineva glumeste sau spune ceva in gluma.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 28, 2009 3:16 am

"- Esti un idiot... Tu chiar nu iti dai seama cand cineva glumeste sau spune ceva in gluma."
-Oare? Tu esti cea care se da in spectacol! de ce faci atata haz de necaz? Gluma huh? Da oare tu stii cand cineva glumeste si cand e serios?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 28, 2009 3:59 am

Am privit usor amuzat. Dupa care mi'am auzit numele. "WTF? ce are toata lumea cu mine? inteleg ca am gresit si ca incerc sa'mi repar greseala dar...n'am nevoie de si mai multe probleme" imi zic eu incercand sa pricep legatura mea cu toate. M'am uitat cand la unu cand la celalalt. Toata cearta asta mi se parea ciudata. Nu stiam ce sa le zic ca sa termina.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 28, 2009 4:11 am

Am hotarat totusi sa termin cu sarada asta.. La ce bun? Mai bine imi vedeam de ce trebuia sa am grija... Voi suna acasa, apoi voi suna membri.,. si tot asa trebuie sa gasim melodii pentru a lucra la noul album.. Dar pentru asta avem nevoie si de inspiratie..Vorbeam cu mine insumi nepasandu-mi de Harume sau Donghae..

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 28, 2009 4:14 am

Ma uit la Jay si ridic dintr'o spranceana. Vorbea de unu singur. Ma duc mai aproape de el si'l intreb
- Esti bine?, ii zic uitandu'ma la el.
Eram foarte zapacit mai ales dupa cele intamplate. Nu reuseam sa inteleg nimic. Eram pe dinafara.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 28, 2009 4:26 am

Am privit suspinand pamantul... Am inceput sa spun incet, pentru ca nu vroiamsa'i cer scuze pentru nimic, dar trebuia:
- Uite.. Jay... Imi... Imi pare rau pentru toata scena de adineauri... Da incearca sa nu mai bagi in seama toate neghiobiile spuse de mine.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 28, 2009 4:46 am

"- Esti bine?"
-Da sunt bine doar imi fac planuri pentru zilele ce urmeaza..
"- Uite.. Jay... Imi... Imi pare rau pentru toata scena de adineauri... Da incearca sa nu mai bagi in seama toate neghiobiile spuse de mine."
Numaram ce trebuia sa fac pe degete.. M-am oprit la al doilea deget..
-Nu ai de ce sau pentru ce... Doar veziti in continuare de treaba ta..

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 28, 2009 4:49 am

-Nu ai de ce sau pentru ce... Doar veziti in continuare de treaba ta..
Ah!! accentul lui, vocea lui, totul imi dadea o stare iritanta. De ce mereu imi vorea asa?
- De ce mereu te portica un neghiob?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 28, 2009 5:08 am

"- De ce mereu te portica un neghiob?"
M-am intors un pic deranjat de vorbele sale.
-De ce? Vrei sa stii de ce? Deoarece asa ma faci sa vorbesc de aia! Nici eu nu ma stiu asa!
Dar oare asta era cu adevarat motivul??

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 5 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum