Sala de cinema

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Re: Sala de cinema

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Iul 21, 2009 11:22 am

Am ramas crispata, rosie in obraji, complet debusolata de ceea ce facuse. Am privit in stanga mea spre ecran raspunzand:
- Atunci vei gasi tu o fata in oras..., evitam subiectul "noi"...
Poate imi era frica sa ne pun in aceiasi propozitie.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Iul 21, 2009 1:07 pm

Se asternu o clipa de liniste...
["cred ca mam inselat...de unde am putut crede ca si ea ma place offf chiar sunt un looser? - -"]
Pana cand desi destule de rusinat de fapta pe care o facuse GD zise..
-Scuze...Nu trebuia...o fata in oras?nu prea cred...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Iul 21, 2009 1:13 pm

- Atunci o fata din tabara...
L-am sarutat lung pe buze, dandu-i de inteles ca il plac. "Woww.. Ce buzici dulci are" l-am gadilat cu limba mea despicata ce iti dadea un sentiment cool. Totusi sper ca lui nu ii displacea.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Iul 21, 2009 1:18 pm

[wow se pare ca totusi am intuit bine omo nu stiam ca o limba ca asta e asa cool...]
-Asa mai merge...se pare ca dintrun film de groaza sa ajuns la un film siropos...de data asta pot rata un film....
Apoi o lua in brate si o saruta din nou.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Iul 21, 2009 1:27 pm

I-am raspuns la sarut cu pasiune. eram in al noualea cer sau poate chiar al zecelea. Era superb si ma incanta ideea ca imi voi pierde vara impreuna cu el.
- Ne.. Nu ai nimic sa ma intrebi?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Iul 21, 2009 1:31 pm

-YO ? Ce as putea sa te intreb? Ar trebui sa intreb ceva?
[ah GD iti place sa te joci cu fetele devi cam siret nu e bine...Adevarul e ca ador fata asta parca ma hipnotizat "dragoste la prima vedere" ^^]

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Iul 21, 2009 1:46 pm

- Ar trebuie.. Dar las-o balta...
As putea sa ma bucur de moment si sa nu ma afecteze naivitatea lui. Nu credeam ca ma voi indragosti atat de repede, dar probabil dragostea apare in momente neasteptate. Ma bucur sa ma cuprins in sfarsit in fraza ei fermecata.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Iul 21, 2009 1:52 pm

-hey uitete la mine
[si GD ii ridica usor fata]
-[un zambet smecher] glumeam... logic ca am sa te intreb ceva...
[cum sa ii cer asa ceva intrun loc ca asta...ah ce sa fac..stiu!]
Apoi o saruta din nou~

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Iul 21, 2009 1:57 pm

- Ce anume?
Ii ocolesc privirea, ganditoare dandu-i impresia ca m-am racit brusc. Ii este teama sa o spuna?
- Haide.. spune-o...
Cat de mult doream asta... Cat de mult doream sa aud niste simple cuvinte ce pana mai incoace nu aveau prea mare importanta pentru mine. Oare atat de minunata putea fi dragostea?

Ultima editare efectuata de catre XxjiroXxupsedxX in Lun Aug 03, 2009 12:38 am, editata de 1 ori

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Iul 21, 2009 2:03 pm

-Um asteapta un pic da?
[GD iesi din cinema val vartejrupse niste trandafiri rosu ca focul si se intoarse pe usa din dos
incerca sa creeze ceva frumos totusi..."sper ca ii plac trandafirii um oi incerca sa fac ceva paici un joc de lumini ceva..]

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Iul 21, 2009 2:13 pm

Am privit pentru cateva secunde podeaua. daca ar fi dorit sa-mi spuna ca nu reprezint nimic pentru eL? Poate m-am pripit... Iam auzit pasii ce mi-au intrerupt gandurile, tulburandu-le de-a dreptul...
- ai revenit?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Iul 21, 2009 2:18 pm

-um am revenit~
[ii era un pic rusine...]dadu drumul la lumini si toata incaperea se lumina in rosu albastru...
el era in fata cinemaului cu un microfon in mana...incepu sa se indrepte spre Jiro ajuns in fata scaunului se aseza intrun genunchi ii intinse buchetul si ii spuse.
-Jiro? ai vrea sa fi iubita unui motan?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Iul 21, 2009 2:23 pm

- Parca ne-am casatori acum... Si da.. vreau motanasule ^^
Am luat bucuroasa buchetul in mana, l-am ridicat si l-am strans in brate. I-am dat saruturi pasionale. Il iubeam... Micul meu motan.... Am sa te peri si o sa te curat cat vrei tu... aaa.. si te scarpin si dupa ureche daca vrei.

Ultima editare efectuata de catre XxjiroXxupsedxX in Lun Aug 03, 2009 12:39 am, editata de 1 ori

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Iul 21, 2009 2:27 pm

GD incepu a rade ..
-Ai dreptate...Putin cam prostesc?
GD ia returnat imbratisarea mai tare si mai calduros.Era in al 1000000..... cer nimic nul putea supara in acel moment...Ar fi mers cu ea pana la capatul pamantului."Love is in the air" isi spuse el...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Iul 21, 2009 2:32 pm

- Saranghe.. aishiteru...
M-am inrosit cand i-am soptit cuvintele astea... L-am sarutat pasional, mangaindu-l in timp ce il strangeam si mai tare de brat. Era minunat. O fericire de neinlocuit.As fi vrut sa ne pot face o poza ca sa pastram cumva o dovada a acestui moment. Dar imi era imposibil si ma multumeam doar cu amintirile.

Ultima editare efectuata de catre XxjiroXxupsedxX in Lun Aug 03, 2009 12:41 am, editata de 1 ori

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Iul 21, 2009 2:38 pm

Auzind cuintele spuse de JIro ramase blocat era atat de rosu incat intrecuse si un rac...dar nu se putea observa datorita luminilor...Lacrimi incepu ai curge usor pe obraji in timp ce Jiro il saruta pasional..Apoi o stranse la piept soptindui:
-Mersi...ingerul meu...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 12:35 am

I-am auzit cuvintele atat de tainice si am putut simti o umezeala fina ce imi atingea obrazul. Plangea... Speram din adancul sufletului ca o facea de fericire. Am dus mana tremuranda sa-i sterg lacrima ce i se prelungea pe obraz, soptindu-i:
- Iti voi pazi mereu inima...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 5:07 am

Inima incepu ai bate cu putere...isi facu curaj si ii spuse...
-Stii... pale [era destul de aiurea sa ii spuna ca pentru el ea e prima fata...]...tu esti...stii tu...
Se balbaia in continu si nu putea sai spuna chiar incepuse sa se muste de buze.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 6:19 am

- Eu sunt...? Ce sunt?
Am devenit suspicioasa dintr-o data si i-am zambit cald pentru al incuraja sa spuna ce avea de gand. Ce putea fi oare? Se muta? Nu ma iubea? Oare ce era? Spune odata! Nu ma chiunui. Vreau sa aflu.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 6:24 am

-E destul de aiurea pentru un baiat de varsta mea...aproape 21 de ani....>_<..ah e asa de jenant
Si se intoarse cu spatele la Jiro.
-Cred ca doar asa as puteao spune. Stii am avut io cateva prietene dar...
"Baby you're my everything; I'll do anything for ya
Never knew another girly quite like ya
And I wanna excite ya
Like, like giving you what you wanna do girl
If there's anyone, I'll straight run 'em
Unfadeable, GD stun 'em
What up, what up, can't put up, put up
When you're telling me you're gonna need time alone"
I love you and i need ya girl...you're my first girl i'll do anything for ya~

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 6:50 am

Fredonez si eu cantecul dupa ce termina el. E asa romantic si rusinos. Probabil asta ma atragea atat de mult la el. Dragostea.. un sentiment divin pe care acum il cunoscusem.
- Sunt prima? am spus bucuroasa strangandu-l in brate cand era cu spatele.
"Prima.. prima..prima" Cuvintele lui imi inundau urechile repetandu-se.

Ultima editare efectuata de catre XxjiroXxupsedxX in Lun Aug 03, 2009 12:36 am, editata de 1 ori

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 6:53 am

-Um esti ppprrima...am fost in love de o fata timp de trei ani ea a fost ultima de care ma indragostisem...dar niciodata nu stii de unde sare iepurele...>.<...ai inteles ce vreu sa spun nu?
[huh ii place cas...virgin???0.o cum asa..]

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 12:50 pm

Ii dau un sarut ca si cum ar fi primit un premiu. Din perspectiva sentimentelor era primul si pentru mine.
- Hey.. Nu e o rusine sa nu fi avut relatii... in ziua de azi asta e o calitate.
Ii zambesc sarutandu-l din nou si din nou. "Sper ca buzele tale vor fi ale mele pentru ceva vreme"

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 12:57 pm

[Ramasesm uimit la cele spuse]
-Serios?Sigur nu e ceva...aiurea?[totusi ca baiat sa nu fi aut relatii era cat se poate de nasol desi se pare ca Jiro era o fata neobisnuita din mai multe privinte exact ce imi placea ^_^]
-Chiar esti un ingeras [si apoi am sarutato cat de pasional am putut]

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 1:10 pm

I-am raspuns la sarut si am zambit satisfacuta. "Tu esti un inger mai bun decat mine"
- Sarang hae!! Te vreau pentru o eternitate....
L-am strans in brAte extrem de calduros si am asteptat sa spuna ceva... Simteam nevoia de al privi in ochi atat cat imi era dat, pana voi muri sau poate chiar mai mult. "Deja dau in sf-uri"

Ultima editare efectuata de catre XxjiroXxupsedxX in Lun Aug 03, 2009 12:35 am, editata de 1 ori

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum