Seara in gradina cu trandafiri

Pagina 3 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Re: Seara in gradina cu trandafiri

Mesaj Scris de Shiba-san la data de Mar Aug 04, 2009 4:24 pm

Shiba inceput sa rada, nu foarte zgomotos, apoi il intoarse pe GD pe spate deoarece el statea intins pe burta. Se aseza peste el si se apropie rapid de fata lui.
-Ah, nu te teme, draga, nu e nimic, ii sopti senzual.
Apoi isi lipi brusc buzele de ale lui. Nu voia sa ii prinda Yume, dar se gandea ca nu va dura mult. Nu avea de gand sa o duca pana la capat.

Webmaster

Numarul mesajelor : 94
Data de inscriere : 08/09/2008
Varsta : 24
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Vezi profilul utilizatorului http://rpg-world.forumotion.com

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Aug 04, 2009 4:33 pm

GD se uita un pic ciudat la el."Da de ce rade?" Apoi cand vazu ca Shiba se apropie de el,apoi il intoarse pe spate mai avea putin si murea insa pe deoparte era si curios...
-Oye ce faci?
Insa nu reusi sa tremine in totalitate ce avea de spus ca Shiba il si saruta. Ramase nemiscat era ceva ce nu putea trece peste asa usor nu putea scoate o vorba sau sa se ridice sa plece. Doar se uita la Shiba...
"Da de ce? Pana acum ma credeam fara importanta... Iar acum..." Inainte GD nu prea putea sa il suporte pe Shiba deoarece se dadea la toti pe care ii intalnea dar acum simtea cu totul altcea si ii era cam teama de acel semtiment...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Aug 05, 2009 1:57 am

-Ahh, Hana, daca nu ma placi nu e nici o problema, sa sti. E doar inceputul taberei, iar daca tu nu ma vrei nu te pot forta, spuse Avril incercand sa zambeasca. Vreau doar sa nu se schimbe nimic intre noi, bine?Si plus, acum sunt si un pic confuza, dupa ce am vazut baieti sarutandu-se, spuse ea si intoarse capul spre Yume si Shiba, dar ii vazu pe Shiba si GD sarutandu-se
-Doamne, astia chiar asa obsedati sunt de sarutat?adica, vreau sa spun, eu nu simt asa mare nevoia sa sarut, doar...uneori, spuse ea, dar cand isi dadu seama ce spuse, Ahh?ce spun?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Shiba-san la data de Mier Aug 05, 2009 2:05 am

Shiba se opri deoarece GD nu ii raspundea la sarut. Se uita la fatza lui, zambind. GD era socat. Apoi iar incepu sa il sarute, ii ridica tricoul cu o mana, mangaindu-i abdomenul si isi cobori buzele pe gatul lui, sarutandu-l. Intr-adevar, Shiba era un pervers, dar se dadea la toata lumea doar pentru spectacol. Doar se juca. Asta facea acum si cu GD.

Webmaster

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Aug 05, 2009 2:32 am

GD incerca sa schiteze si el un zambet acolo... Nu prea stia totusi parca chiar i-ar face placere sa ada cum e insa pe dealta parte era si Jiro. Totusi oare de ce nu putea suporta cand Shiba se apropia de altcineva ... Shiba incepu din nou sa-l sarute ii era cam aiurea adica la o aruncatura de bat e Yume si la o alta e Avril si Hana... Insa in momentul in care Shiba baga mana pe sub tricou nu se mai putu abtine chiar deloc asa ca isi dase tricoul jos apoi incerca sa-l dezbrace si pe Shiba.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Shiba-san la data de Mier Aug 05, 2009 2:54 am

Shiba il lasa pe GD sa il dezbrace de tricou, apoi incepu sa il sarute pe piept, coborand spre abdomen. Ii saruta tandru abdomenul si pectoralii, apoi reveni la buze. Se vedea ca lui GD ii placea. Totusi, Shiba stia ca nu o poate duce pana la capat. Ar fi putut daca nu se aflau asa de aproape de Yume. Vazand ca GD respira greu, Shiba se opri.
-Scuze... ii zambi el, m-a luat putin valul.

Webmaster

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Aug 05, 2009 3:10 am

Vazand ca Shiba se opreste GD lasa capul in jos acum ii era rusine sa mai dea ochii cu el... Auzind ca isi ceru scuze...
-Huh? Nu! Io trebuie sa imi cer scuze ... Nu trebuia ...
"Ce a fost in mintea mea? Ce imi veni? Tu ai o iubita ce te ace sa crezi ca te-ar placea un baiat? da ce tot vorbesc eu aici? Eh oricum tu nu ai prea ost placut la scoala! De ce te-ar place cineva acum?" Isi spuse apoi se ridica repede lua tricourile de jos ii intinse lui Shiba tricoul fara a da ochii cu el.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Shiba-san la data de Mier Aug 05, 2009 3:14 am

Shiba observa ca GD nu voia sa dea ochii cu el. Ii intinse tricoul cu privirea in alta parte. Shiba il lua, se ridica si ii apuca barbia lui GD, mutandu-i privirea spre el.
-Doar nu-ti e rusine, nu? Stai calm, de vina a fost placerea fizica.
Shiba se considera destul de bun in a excita pe cineva. Chiar daca GD nu voia, tot nu putea sa reziste, credea el.

Webmaster

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Aug 05, 2009 3:29 am

GD dadu cu ochii de ochii lui Shiba si pentru un moment se simti pierdut in ei insa vorbele ii facu sa revina pe pamant.Apoi isi schimba din nou directia privirii.
-*sopti printre buze* Rusine...
Apoi prinse mana lui Shiba si io dezlipi dupa fata lui. Apoi schita un mic zambet printre firele de par care ii acoperau din nou fata.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Aug 05, 2009 3:58 am

Hana ii zambi usurata lui Avril, perfect de acord ca relatia lor sa ramana asa cum era. Dar din secunda in care ii observa pe Shiba si GD, nu mai auzi nimic. Ramase masca. "Mai intai Yume cu Shiba, acum GD cu Shiba. Cred ca delirez.". Isi aminti brusc ca Yume ii spuse sa se intoarca ca sa ii analizeze rana.
- Um... Avril... eu merg inapoi la Yume sa termine cu rana. Face minuni! Se ridica si merse incet spre locul unde l-a vazut ultima data, dar nu era acolo.
- Poate s-a dus la baie! Isi spuse cu voce tare si se sprijini de copac. Lua vioara si incepu sa cante o melodie romantica, gandindu-se la cele intamplate.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Aug 05, 2009 4:05 am

Avril se duse dupa ea. Nu vroia sa stea singura. De fapt, mintise cand spusese ca ar dori ca totul sa fie ca inainte. Nu vroia asta, dar nu putea obliga pe nimeni. Atunci cand ii observa pe baieti, ramase afis. Adica, chiar acolo?de fapt cu toata lumea?de ce nu se duceau la baie, sau mai stiu eu ce.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Yumehito la data de Mier Aug 05, 2009 6:37 am

Yume se plictisi sa astepte si se intoasre. O vazu pe Hana cu Avril. Se apropie incet de ele. NU vroia sa le spere. Se aseza in fata Hanei.
-Salut!, ii zise zambind. Asa..sa continuam examinarea.
Yume ii lua piciorul si il intinse.Incpu din nou sa isi plimbe degetele pe piciorul ei. Totul i se parea normal. Se apropie de rana si ii spuse
-Spune-mi cand te doare.

Admin

Numarul mesajelor : 121
Data de inscriere : 10/09/2008

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Aug 05, 2009 7:30 am

Hana o saluta pe Avril cand veni langa ea, apoi il vazu si pe Yume. Ii zambi si il saluta si pe el. Yume continua examinarea:
- Spune-mi cand te doare.
- Ok... vocea Hanei era usor tremuranda.
Yume misca indemanatic degetele pe rana ei.
- Doar ma ustura putin. Au!! Piciorul ii zvacni intr-un punct critic al ranii, unde o duruse si mai inainte. Pielea ii era distrusa si incepea din nou sa sangereze. Se uita usor speriata la Yume. Cred ca un bandaj ar rezolva problema! Sugera ea si astepta un raspuns... sperand ca va fi de acord cu ea.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Yumehito la data de Mier Aug 05, 2009 12:16 pm

Yume isi apropie capul de piciorul hanei. Se chinui sa se uita bine la rana. Observa acteva puncte negre. Erau de la nisip sau pamant.
-Da..un bandaj ar fi bun, dar nu inainte sa-ti curat rana. Vin imediat, ii zise.
PLeca la cabana, isi lua tot ce avea nevoie si se intoarse la Hana.
-Bun. Sa incepem.
Yume lua betadina si o puse pe o bucata de vata. Puse vata pe rana si incet i-o curata. Se uita la Hana care parea incordata.
-Nu-ti face griji, nu te ustura. N-am vrut sa te fac cu spirt pentru ca stiu ca ala ustura foarte tare.
Dupa ce termina cu betadina, iar rana era curata lua in bandaj si il infasura in jurul ranii.
-Ar fi bine sa nu faci mult efort pana se linisteste. In 2 saptamani ar trebui sa fi ca noua.

Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Aug 05, 2009 12:43 pm

- Bine, n-am sa fac efort! Multumesc mult, Yume! Hana se ridica incet si misca piciorul. Nu o mai impiedica sa mearga iar bandajul nu era deloc iritant. Facu cativa pasi usori, apoi mai rapizi, ca sa vada cam care ar fi "limita de viteza", si constata ca poate sa mearga normal.
Se intoarse spre Yume zambind:
- Chiar te pricepi! De unde ai invatat?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Yumehito la data de Joi Aug 06, 2009 4:10 am

-Ma bucur ca te-am putut ajuta! i-a spus zambind. Aaaa...inca ceva. De preferat ar fi sa nu iti uzi rana ca se poate infecta, dar stiu ca este sdestul de greu.
Dupa ce i-a dat toate detaliile Hanei, Yume s-a intins din nou pe jos si privea cerul.Parca aparusera si mai multe stele. Era foarte frumos cerul. "A aparut!" si-a zis in gand. Intr-un final a reusit sa-si fada constelatia care forma zodia lui- pesti.

Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 06, 2009 6:21 am

Avril observa ca Yume se uita la stele. Se aseza langa el, cu corpul la 2 centimetri de el si se uita Luna. Luna o fascina mereu. Era magia ei. Mai ales luna plina. Si acum i se mai spune "Lady Moon". Se uita la Yume, care isi privea fascinat zodia din stele. Atunci aparu iar dilema: Yume sau Hana?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 13, 2009 3:10 am

Hana s-a dus sa se mai plimbe putin ca sa se acomodeze complet cu bandajul, dar intunericul devenea din ce in ce mai dens. Nefiind prea descurcareata, si-a spus ca ar fi mai bine sa se intoarca. Locul in care statuse era placut luminat de luna, aceasta aparand mare si clara. Nu se mira sa ii vada pe Yume si Avril privind-o. Gandindu-se sa li se alature, se intinse usor langa Avril. Luna ii placea mai mult decat soarele, dar niciodata nu a simtit ceva mai special fata de ea. Lumina blanda o adormea. Se intoarse cu fata spre Avril si ii studie profilul, care parea perfect. "Cred ca o sa atipesc umpic..." isi spuse si inchise usor ochii, somnoroasa.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun Aug 17, 2009 2:15 am

Era intuneric si luna stralucea in toata splendoarea ei printre miile de stele.Intunericul era cel mai bun prieten al lui Amy.In intuneric nimeni nu putea sa vada daca esti slab sau puternic,nimeni nu iti putea vedea calitatule si defectele.Era ca un fel de haina ce iti acoperea corpul de toti ochii celor din jur.
Se hotara sa fac o plimbare pentru a se mai relaxa.Fara sa se gandeasca prea mult se indrepta catre gradina cu trandafiri.
Trandafirii erau niste flori ce nu puteau fi descrise in cuvinte.Dar intr-un fel erau exact ca si oamenii.Erau gingasi si placuti la vedre dar abea mai tarziu le descopereai spinii.Cu toate astea trandafirii erau niste flori delicate si parfumate...intr-un cuvant erau perfecte.
Se plimba incet printre tufele inalte cautand una cu florile albe.Albul i se parea perfect.Era cea mai pura culoare.
Se apleca incet pentru a mirosi delicata floare.Era un parfum dulce si usor.Se hotara sa nu il rupa pentru a nu-i priva pe ceialti de frumusetea lui.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun Aug 17, 2009 3:53 am

Kanon nu putea sa adoarma,era prima lui seara in cabana *cealalta noapte si-o petrecuse in bucatarie* si paturile nu erau prea confortabile.Iesise incetisor din cabana ca sa nu ii trezeasca si pe ceilalti baieti si se indrepta spre gradina.
'Noroc ca e intuneric si nu e nimeni pe afara ' gandi el.Nu era vorba ca nu i-ar placea companie,dar era imbracat numai intr-o pereche de pantaloni scurti : 'prea cald pentru tricou'
Ajungand in gradina,observa o silueta langa tufa cu trandafiri albi. Nu-si daduse seama de la inceput cine e ,asa ca se apropie.
Incet,incet a inceput sa-si dea seama ca e Amy.Se hotari sa o strige:
'Hei Amy!'

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun Aug 17, 2009 4:54 am

-O doamne,reusi Amy sa spuna,sa nu mai faci asta niciodata daca tii la sanatatea ta,dupa care incepu sa rada.Ce faci aici la ora asta???Nici tu nu poti sa dormi sau dintr-o data baietii au devenit plictisitori cu....hmmm..............glumele lor,chicoti Amy dupa care astepta raspunsul lui Kanon.

Ultima editare efectuata de catre Amy in Lun Aug 17, 2009 5:04 am, editata de 1 ori

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun Aug 17, 2009 4:58 am

-Asta e problema.Toti din cabana dorm,iar patul meu....*ezita putin*..a trecut printr-un mic accident si nu este asa confortabil.Scuza-ma daca te-am speriat.
Kanon o privea indeaproape pe Amy..dupa care isi aminti 'fraate..cum sunt imbracat!!!' .Se uita la pieptul lui si la pantaloni.
-Scuze ca a trebuit sa vezi asta..dar in seara asta e asa cald si..*isi cauta cuvintele*..nu credeam ca mai este vreo cineva pe afara.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun Aug 17, 2009 7:03 am

-O Doamne,stai calm nu e nimic, rase ea.E intradevar foarte cald afara desi e noapte.E dragut locul asta...cred ca o sa ma acomodez mai repede decat m-am asteptat,spuse Amy gandindu-se ca deja cunostea cativa oameni si era abea inceputul taberei. Deci ce te aduce fix aici,in gradina?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun Aug 17, 2009 7:08 am

Kanon deja parca nu mai era atent la Amy..incepuse sa admire trandafirii..luna...insa,auzi intrebarea si ii raspunse fara sa o priveasca:
-Cred ca asta e cel mai bun loc de plimbat pe aici,cel putin noaptea. Dar tu...nu ai somn?..Adica..nu vezi in fiecare zi,ma rog..noaptea *laugh* fete plimbandu-se prin gradina la ora asta si..singure *cand spuse cuvantul 'singure' se intoarse brusc pe ea si tipa 'BOO'*.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun Aug 17, 2009 7:19 am

-Ti-am spus sa nu mai incerci vreodata asa ceva daca tii macar un pic la sanatatea ta si daca vre sa mai vezi lumina zilei,rase Amy dupa care ii dadu in gluma lui Kanon un pumn in umar.
-Hey imi pare rau daca te-am lovit prea tare,spuse ea cu regret.Dar ti-am spus sa nu mai incerci asta cu mine.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 3 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum