Sweat, sweat!

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Re: Sweat, sweat!

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 21, 2009 11:46 am

M'am dat jos de pe Do'ni, zambind sec. "Cine era ea sa ne deranjeze porfata de... viata ca sa'i spun asa? Sau mai bine... Cine era ea ca sa imi faca reprosuri la adresa iubitului meu?" Mi'am spus iritata in gand. Am comentat la nervi:
- O fac cand vreau si unde vreau papusa! Acum hai Do'ni-chan in alta parte ca domnisoara vrea sa fie singura cu orgoliul ei cu tot.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 21, 2009 11:51 am

M'a luat de mana si m'a tras dupa ea. I'am zambit tipei cat mai natural posibil chiar daca ma simteam penibil ca am fost prins asa...intr'una din iesirile mele perverse. M'am lasat tarat de ea desi nu stiam unde avea sa ma duca. Eram numai cu un prosop in jurul braului

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 21, 2009 12:04 pm

-Hey Jiro,spuneai ca raman singura dar unu raman cu orgoliu si doi mai e si rana mea pe nume printesele-stiu-mereu-ce-fac-sunt-toante.Iar tu,uitanduse la tip,sexul e mai important decat prietenia ,dupa standardele baietilor si ale unor fete,nu?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 21, 2009 12:11 pm

Cand am auzit ce'a zis m'am oprit mi'am tras mana din stransoarea lui Mitsu. Am privit'o pe tipa cea noua.
- Uite ce'i fatuca. Nu stiu de unde ai scos'o dar nici macar nu ma cunosti. Nu comenta ca eu n'am venit aici ca sa te am pe tine ca inamic., i'am zis si m'am intors inapoi la Mitsu.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 21, 2009 12:26 pm

Kat zambi,trist,se uita dupa ei .Nu`i pasa dac o ascultau.Nici macar nu ar fi trebuit sa`i pese de ce se intampla dar..
-Nu e nevoie sa cunosc pe nimeni.Observ si asta e de ajuns.Nu stii cum e.Nu te`a tradat nimeni nicodata si e simplu pentru tine sa tradezi pentru ca nimeni nu o sa afle si o sa fie ca si cum nimic nu s`ar fi intamplat nimic .Nu o sa ai regrete .Poate ca nici macar nu e prima oara.Si nici eu nu am de gand sa fac dusmanii.Am crezut ca cei din trupe sunt mai uniti decat altii ,dar se pare ca m`am inselat.Oricum,nu e treaba mea.Ne mai vedem..banuiesc.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Sam Aug 22, 2009 10:43 am

Hana se gandi ca sauna poate fi un prilej numai bun de relaxare. Se obicei citea cand se simtea obosita, dar nu gasea nici un loc potrivit pentru asta. Se inveli cu un prosop si intra intr-o camera de sauna libera. Auzea diverse voci din celelalte, dar nu le recunoscu si se gandi ca nu e momentul sa-si faca prieteni noi.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Sept 01, 2009 7:14 am

Kanon nu mai fusese pana acum la sauna..si isi aminti ca ca pe pliantul cu tabara scria si ceva de o sauna..
'Ce am de pierdut?' gandi el..
Intrand intr-una dintre incaperi se aseza incet undeva aproape de iesire. Observa ca nu e singur,iar cu usurinta putu sa-si dea seama ca Hana era cea de langa el.
-Hei.. O saluta el timid.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Sept 01, 2009 7:55 am

Caldura deveni destul de apasatoare pentru Hana. Se gandi ca ar fi bine sa iasa, cand observa pe cineva intrand. Aburul era destul de dens si nu recunoscu persoana.
- Hei...
Vocea suna mai timid decat de obicei, dar Hana isi dadu imediat seama ca era a lui Kanon. Zambi instinctiv si il saluta, simtindu-se brusc rusinata. Isi lasa privirea in jos si sesiza de ce: statea in acelasi spatiu mic cu un baiat si avea pe ea doar un prosop ce statea sa cada. Totusi, ar fi fost o nesimtire sa plece brusc. Simtea cum se inroseste si incerca sa bolboroseasca un "ce faci?". Fara rezultat, asa ca astepta ca el sa zica ceva.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Sept 01, 2009 8:15 am

Kanon reusi sa observe ca Hana era destul de incordata..
-Hei..daca vrei..eu pot sa plec de aici.. Ii spuse el si se ridica in picioare.A stat asa cateva clipe..vroia sa astepte raspunsul Hanei..nu l-ar fi deranjat daca Hana ar fi vrut sa fie singura..

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Sept 01, 2009 8:29 am

- A, nu, nu! Stai linistit, ma bucur ca suntem aici impreuna... adica... Hana se inrosi, dorindu-si brusc sa fi folosit pudra sau asa ceva ca sa isi mai mascheze obrajii. Desi era cam jenata, ii placea ca erau singuri intr-un asemenea loc. Tacu pentru cateva secunde, respirand si expirand adanc ca sa isi recapete albeata in obraji, apoi ridica privirea spre Kanon si ii zambi.
- Hei, usa e deschisa... intredechisa defapt! Hana se ridica si o inchise, asezandu-se apoi in fata lui Kanon. Il privea destul de insistent, fara sa vrea.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Sept 01, 2009 8:45 am

Hana il privea destul de insistent pe baiat , fara sa vrea.
-Am ceva pe fata? O intreba Kanon dandu-si mana instinctiv la frunte.
Din cauza aburilor deja nu o mai vedea prea bine pe Hana,dar stia totusi..ca se afla tot in fata lui.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Sept 01, 2009 8:53 am

Hana incepu sa rada, nereusind sa lege un "Nu" concret, asa ca dadu doar din cap. Cu tot aburul ala, se gandi ca poate totusi nu a observat asa ca specifica in cuvinte imediat ce putu. Dintr-o data, simti ceva umed pe buza superioara. O sterse, fiind surprisa sa vada sange. "De data asta cum de-mi curge sange din nas...? In fine..." se sterse cu prosopul, care aluneca putin de pe ea. Il trase repede, sperand ca Kanon n-a observat.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Sept 01, 2009 2:15 pm

-Am vazut asta! spuse el razand.
Se apropie si ii sterse mai bine sangele de pe nas cu prosopul lui. 'Bine ca am boxerii pe mine'..
-Ce ai patit la nas? O intreba el retragandu-se usor spre locul lui.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 3:32 am

- Probabil a devenit prea cald... asa mi se intampla cand ceva e prea mult pentru mine. Cred ca... mai bine as pleca. Hana ofta, ridicandu-se. Era vesnic speriata de sange si de ce s-ar putea intampla daca ar pierde prea mult.
- Ne vedem mai tarziu! Saluta ea si iesi.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 3:36 am

- Ne vedem mai tarziu! Saluta ea si iesi.
Nu apuca sa iasa ca,Kanon o apuca de mana si ii spuse:
-Hei..Stai! O trase pe Hana usor in jos si o saruta pe frunte,mangainhu-i parul.
Vin cu tine daca vrei...*se uita putin la el*..binenteles dupa ce ma imbrac cu ceva.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 3:45 am

- Nu, e ok... te stresezi prea mult pentru mine. Si in plus, cred c-o sa ma duc sa dorm... sunt foarte plictisita. Hana tresari, sprijinindu-se de usa. "Si e asa de cald..." si-a spus, incepand sa trasese lini cu degetul pe suprafata incinsa a lemnului.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 3:48 am

-Ti se pare ca ma stresez prea mult? o intreba Kanon uitandu'se in gol. Imi pare rau..dar vreau sa fiu langa tine..sa te stiu in siguranta.Daca te sufoc poti sa-mi zici nu ma deranjeaza.
Kanon se ridica in picioare,isi lua prosopul de pe jos si incerca sa si-l aseze in jurul trupului.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 3:58 am

- Nu, nu ma sufoci... I-a raspuns, continuand incet: credeam ca eu te sufoc pe tine... si aerul asta ma sufoca pe mine....
Daduse prea multa atentie nivelului de caldura, lucru care ii dadu o iluzie de ameteala. S-a dezlipit de usa, asezandu-se langa locul pe care a stat Kanon. "Arde... si aici arde..." isi spunea repetitiv, incrucisandu-si mainile sub nivelul sanilor. "E doar putin mai cald decat de obicei, Hana, doar putin mai cald..."

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 4:12 am

Kanon observa ca Hana nu se simte foarte bine.O lua de mana o ridica si iesira pe hol.
-Mi s-a parut ca nu te simti in largul tau.Acum e mai bine? O intreba,sprijinindu-se de faianta si lasandu'se usor in jos.
Era mult mai bine pe coridor,mult mai racoare.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 4:17 am

- E ok. Si era ok... mi se parea mie mult prea cald. Am o piele enervant de sensibila. Hana ofta, aplecandu-si privirea. Schimbarea brusca de temperatura o ameti iar, dar nu lasa sa se vada.
- Mersi ca m-ai scos de-acolo. Zambi scurt, continuand: mai bine plec acum, pana nu gasesc alt motiv de ameteala...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 4:18 am

- Mersi ca m-ai scos de-acolo. Zambi scurt, continuand: mai bine plec acum, pana nu gasesc alt motiv de ameteala...
Kanon se apleca si o saruta lung si apasat.
-Asta este un motiv bun de ameteala? o intreba el zambind viclean.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 4:25 am

Hana chicoti, dar nu spuse nimic pret de cateva secunde. Ii placuse sarutul, si nu vroia sa strice momentul. "Daca ar sti ce motiv bun ar fi sarutul asta..." isi spuse.
- Cred ca ma duc sa pun ceva pe mine. Incep sa ma satur de tinut prosopul si n-as vrea sa cada.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 4:30 am

- Cred ca ma duc sa pun ceva pe mine. Incep sa ma satur de tinut prosopul si n-as vrea sa cada. Ii spuse fata.
Kanon se uita la Hana si chicoti,masurand-o din cap pana-n picioare. Nu stia exact ce sa zica dar minti totusi..
-Nici nu am observat ca ai doar un prosop pe tine. Ii spuse el zambind. O sa te intorci aici?..Te astept oricum.
Ii facu un semn cu mana dupa care inchise ochii,incepand sa fredoneze un cantec inventat de el. Nu suna foarte bine.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 4:36 am

- Bine... Hana dadu sa plece, dar sesiza brusc ceva. Ia stai... cum adica n-ai observat ca am doar un prosop pe mine? Sa inteleg ca bucata asta de carpa decolorata care nici macar nu-mi trece de genunchi e acelasi lucru cu rochiie mele diferite de la o zi la alta? Si eu care incercam sa fiu in fiecare zi mai frumoasa si sa nu exagerez cu machiajul ca sa nu te sperii si ca sa ma placi...
Hana se intoarse imbufnata si pleca.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 4:43 am

-Heeei! stai!
Se ridica de pe jos si fugi dupa ea.
-Normal ca am observat ca ai doar un prosop pe tine.Dar nu am vrut sa par nesimtit.. Chiar crezi ca ii face bine unui baiat ca o fata aproape dezbracata,pe care o plac sa stea in fata lor? *chicoti* Nu cred ca ai inteles.
Deci..'ca sa nu te sperii si ca sa ma placi... '..te plac oricum. Chiar nu ti-ai dat seama?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum