Cabana baietilor

Pagina 5 din 13 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Urmatorul

In jos

Re: Cabana baietilor

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 1:40 pm

uitandu-ma la Jiro si GD,incep sa zambesc.
-wow.ati revenit pe Pamant?
pana acum 2 secunde parca erau in alta lume.intr-o lume numai a lor.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 1:52 pm

[ce voia Hongki sa spuna?ma uitam nedumerit la el]
-Dar suntem cu picioarele pe pamant deci suntem pe pamant~
[De ce toata lumea ma baga in ceata?> cu ce am gresit? T T]

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 1:55 pm

- Se referea ca mintea noastra e plecata departe, dar din fericire trupul ramane aici.
Am ras usor, aproape ca un chicot, si am analizat-o pe Avril apoi i-am aratat instinctiv limbutza lui GD.
- Motanas prostut!!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 1:56 pm

-vezi? Jiro stie.
babo* ce esti.te comporti ca un copil.oare sa fie sentimentul asta la fel ca cel de care a scapat cu putin timp in urma?
-daca se intampla sa cazi,vezi sa nu dai cu capul Razz.

*=prostut

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 2:05 pm

-aaa mintea~!0.o Vai parca chiar as fi un copil mic Neutral ...
[bineinteles cum adoram limbuta lui Jiro cand sa o sarut...ma trezesc cami spune Hongki ceva...]
-[pun o fata de suparat]Stiam si io >>> si ce vrei sa spui sa nu ma lovesc la cap?huh? huh?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Iul 23, 2009 5:23 am

-metaforic vorbind Smile)
las' ca iti spun altadata
-defapt..:-j.nea..nimic Very Happy

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Iul 23, 2009 5:38 am

[bineinteles ca Hongki imi dadea de banuit oricum aveam io sa aflu si o sa vada el..."casa de paie" no sa o uit in veciiiii vecilor~!]
-Apropo...dongsaeng* nu iti faci si tu o yeobochingu**??? Nu te tenteaza?Nimeni?
[Hai sa te vad :> dragul meu dongsaeng]

------
* dongsaeng- frate/sora mai mica
**yeobochingu - iubita

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Iul 23, 2009 6:10 am

eram putin nelinistit pentru ca avril era langa mine.cu toate astea,incerc sa-i dau un raspuns cat mai clar lui GD. zambesc larg si ii spun:
-hm..habar n-am.dupa scandalul Mnet din iunie..cred ca ar trebui sa o iau mai moale.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Iul 23, 2009 6:21 am

-Mhm dar nu cred ca ar ala aici ca ai avea o yeobochingu cat bine asta depinde de tine si de cealanta persoana...
[Hmmm inseamna ca totusi e o posibilitate...ah dabea astept >Smile nu nuo sa iu prea rau...totusi mie dongsaeng nu?sau poate ca...:>]

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Yumehito la data de Joi Iul 23, 2009 11:22 am

Dootzy.HgS ai grija la mesaje. Editeaza-l pentru ca nu ai trei randuri complete. Trebuie sa ai cel putin trei randuri da pline. Te rog editeaza mesajul.

New edit: Am vazu si in posturile anterioare. Nu ati citit regulile?? Scrieti cel putin rei randuri, iar randurile sa fie pline nu 5 cubine enter epoi iar 5 cuvinte si enter. Aveti grija la rrguli. Nu sunt asa de greu de respectat.

Yume urmarise linistit actiunea din cabana fara sa zica nimic. La un moment dat se plictisise. Isi scoase din geanta iPod-ul, isi baga castile in urechi si asculta muzica. A dat volumul la maxim,. S-a intins in pat si privea fix tavanul. Inca o bila neagra. Statea si se gandea la trecutul lui si la ce va face in continuare in tabara. Prieteni nu-si facuse deci inca nu avea cine sa-l tachineze.

Admin

Numarul mesajelor : 121
Data de inscriere : 10/09/2008

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Iul 24, 2009 5:00 am

Stand langa patul lui Jiro am observat un baiat blond ce asculta muzica.Muzica se auzea pana afara cred...am stat ceva timp si lam privit.
-Hmm Jiro?Tu cumva il cunosti pe tipul deacolo?Tipul blond ce asculta muzica...
[Am intrebato usor nevrand sa auda si ceilanti ce erau in aceeasi incapere.Nu mam dus la el pentru ca nu am vrut sal deranjez...]

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Shiba-san la data de Lun Iul 27, 2009 9:38 am

Shiba auzi intrebarea lui Jin si ii raspunse cu voce tare:
-Tipul ala e Yume, ii spuse plictisit. Jiro, te rog, du-te in cabana fetelor. Ne bucuram de prezenta ta aici, spuse Shiba provocator, dar cam am chef sa ma schimb si eu.
Jiro arata bine, iar Shiba se bucura de prezenta ei acolo. Putea sa ii admire corpul, tatuajele si limba despicata. Se intreba cum ar fi sa se sarute cu o astfel de persoana. Avea de gand sa incerce o data cu Jiro, dupa ce incepea sa o cunoasca mai bine.

Webmaster

Numarul mesajelor : 94
Data de inscriere : 08/09/2008
Varsta : 24
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Vezi profilul utilizatorului http://rpg-world.forumotion.com

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun Iul 27, 2009 11:15 am

off: cine e jin????

on:
-yume? o.0 are un nume frumos...huh apropo tu cine esti? nu te-ai prezentat ...oye Jiro -shii mmm mai bine teai duce totusi poate trec io pe acolo oky? a si ne mai intalnim pe afara ^^~
[Iam spus lui Jiro apoi uitandu-ma la tipul ce se holba prea mult la Jiro a mea "hmm daca ai ganduri necurate cu ea nu stiu ce-ti fac!!!!"...]
-Hey poti sa te dai mai incolo?
[Dupa care l-am impins un pic de picioare si am sarutat-o pe Jiro]

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun Aug 03, 2009 4:26 am

- Bine.. Ma duc.., am raspuns cu o fata imbufnata in timp ce m-am apropiat de GD pentru al saruta.
M-am intins peste el sarutandu-l salbatic. Limbutzele noastre se jucau in voie, se mangaiau si chiar la un moment dat jucau prinsea. Dupa ce m-am dezlipit de buzele lui, mi-am luat bagajul si cu un gest de "la revedere" am iesit pe usa.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Aug 18, 2009 9:46 am

Ma indreptam spre cabana. Eram obosit. Vroiam sa ma intind in pat si sa stau. In drum o vad pe Mitsuko in fata cabanei de alaturi. Deschid usa incet si intru. Cand ma intorc il vad pe Hongki stand pe un pat si ascultand muzica si pe GD langa. Eram fericit. Finally intalneam si eu niste cunoscuti.
- Neatza ma. GD? Hongki? Ce faceti peaicea? Si voi in 'vacanta'? le zic eu zambind. Ma indrept spre patul dintre GD si Hongki si'mi trantesc bagajul langa. Ma arunc pe pat. 'Ah...ce bine este' dupa care ma intorc si ma uit prin camera. Realizez ca mai erau si altii, le zambesc si le fac din mana.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Shiba-san la data de Mier Aug 19, 2009 4:52 am

Tipul care a intrat in camera mi s-a parut cam nepoliticos. Si-a salutat prietenii, si-a ales patul, s-a pus in el si abia apoi ne-a facut noua cu mana, celor pe care nu ii cunostea, fara sa se prezinte. Poate e doar un fix de-al meu dus pana la extrem. M-am indreptat rapid spre el.
-Sunt Shiba, i-am spus intinzandu-mi mana.

Webmaster

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Aug 19, 2009 5:01 am

A venit un tip la mine si mi'a intins mana.
'Sunt Shiba'
"Shit...am uitat sa ma prezind. God ce mod de a'mi incepe vacanta" zic eu dandu'mi o palma mintal.
- Sorry. Sunt cam obosit de pe drum. Sunt Donghae. Incantat sa te cunosc, zic eu zambind si dand mana cu el.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Shiba-san la data de Mier Aug 19, 2009 5:07 am

Tipul s-a scuzat ca nu s-a prezentat. Pentru asta l-am iertat si i-am zambit.
-Nu-i nimic, ma bucur sa te cunosc.
Cam multi asiatici prin tabra, ma intrebam ce naiba se intamplase. Nu eram in Asia, totusi, dar ma bucuram ca vad atatia si aratau si bine. Cel mai mult imi placea de Yume. Era timid, parea fragil si de aceea imi placea. Imi dadea senzatia ca eu trebuie sa il protejez.

Webmaster

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Aug 19, 2009 5:12 am

Mi'a zambit. Ma simteam mai bine acum ca am clarificat asta. Chiar nu aveam nevoie de dusmani. Imi era destul ca eram departe de casa si de membri mei. Ma sprijin de peretele de langa pat si intru in amintiri. Mi se schimbase fata din vesela in una trista fara sa obser. Pur si simplu stateam si ma uitam la un punct fix. Parca eram hipnotizat.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Yumehito la data de Mier Aug 19, 2009 2:30 pm

Am privit plictisit actiuena din camera. Muzica inca imi canta in urechi asa ca nu am auzit ce se vorbea, dar oricum nu-mi pasa. Trei dintre tipi pareau sa se cunoasca. Tipa care era in camera para indragostita de GD, iar SHiba, Shiba parea foarte plictisit. Nu le-am spus nimic. Oricum nu eram obisnuit cu agitatia. M-am obisnuit singur. M-am intors cu spatele la ei si am inchis ochii in speranta ca voi adormi.

Admin

Numarul mesajelor : 121
Data de inscriere : 10/09/2008

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Aug 19, 2009 2:38 pm

Kanon isi facu in sfarsit aparitia in cabana.Deschise usor usa,nu vroia sa deranjeze pe nimeni.Cand intra..fixase cu privirea unul dintre paturile libere si indreptandu-se spre el ii saluta pe toti din incapare.S-ar fi prezentat..insa cei de fata pareau prinsi intr-o discutie,nu vru sa intrerupa nimic asa ca se aseza pe patul lui nu prea confortabil de langa un baiat blondut care asculta muzica.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Aug 19, 2009 2:41 pm

Am revenit pe pamant si am observat ca toata lumea era preocupata cu ceva. Am observat un tip care presupun ca tocmai intrase deoarece nu'l vazusem mai inainte, dar parea prea absorbit in muzica lui asa ca am decis sa nu'l deranjez. Am zambit si mi'am luat telefonul. Mi'am bagat castile'n urechi si am apasat pe play.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Aug 19, 2009 2:45 pm

Kanon se plictisi la un momentdat..unii baieti ascultau muzica,altii erau prinsi in alte conversatii.Dar totusi se hotari sa vorbeasca..se intinse pe spate su mainile sub cap si spuse:
-Eu sunt Kanon.
Nu astepta neaparat un raspuns..dar se simtea el mai bine,pentru simplu fapt ca reusise sa se prezinte.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Aug 19, 2009 2:48 pm

Nu ascultam muzica foarte tare deoarece nu vroiam sa'i deranjez pe ceilalti asa ca l'am auzit pe tipul nou prezentandu'se.
'Eu sunt Kanon'
Mi'am intors privirea spre el
- Buna, eu sunt Donghae. Incantat, i'am zis zambind.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Aug 19, 2009 3:02 pm

- Buna, eu sunt Donghae. Incantat. Spuse tipul de langa,zambind.
Kanon observa ca acesta asculta muzica..
-Si..pot sa vad..mai bine spus sa aud si eu ce muzica asculti? spuse Kanon cu un zambet larg pe fata,intinzandu-se spre Donghae

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 5 din 13 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum