Lacul.....

Pagina 5 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Re: Lacul.....

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Aug 23, 2009 11:08 am

- Nu... cred ca in tabara trebuie sa compensez tot timpul in care n-am avut nimic, si deasta ma tot lovesc, ametesc, lesin, tentative de inec si mai stiu eu ce!
Kanon o prinse de mana,in timp ce aceasta se intinse dupa caramele si o ridica la nivelul lui. Dupa care o saruta.. [https://www.youtube.com/watch?v=f_duIizSGI4 cam asa a fost sarutu Smile)]

Ultima editare efectuata de catre ~kanon~ in Dum Aug 23, 2009 11:40 am, editata de 1 ori

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Aug 23, 2009 11:38 am

Hana se inrosi si ingheta, ca si cum ar fi fost primul sarut. Nu-si putea misca corpul, si ramase nemiscata pret de cateva secunde dupa terminarea sarutului, dar apoi se molesi brusc. Isi lasa fata in jos, putin rusinata, dar apoi zambi.
- Imi place cand faci asta, dar cred ca sunt putin prea surprinsa!

Off: Ce kawaii e video-ul! ^^

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Aug 23, 2009 11:47 am

- Imi place cand faci asta, dar cred ca sunt putin prea surprinsa!
Kanon se uita la ea lung..dupa care ii spuse:
-Sa inteleg ca mai vrei o data ..*rase*..inca o data..doar cu o conditie..Vreau sa inveti sa faci pluta *evil laugh*..Haidee!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Aug 23, 2009 11:54 am

- Ce? O, nu, nu vreau asta! Hana se gemui, acoperindu-si ochii cu mainile. Fac orice altceva, orice! Gandeste-te bine! continua ea, sperand sa nu fie obligata sa faca asta. Nu mai vroia inca un contact cu apa, ii ajungea pe ziua aceea. Cum Kanon nu mai zicea nimic, isi lua mainile de pe ochi si se uita la el.
- Deci?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Aug 23, 2009 12:06 pm

- Deci?
-Bine atunci..ai putea sa-mi fii servitoare o luna si sa-mi speli si lenjeria.
Incepu sa rada in timp ce se intindea pe nisip.
-Bine..nu e nevoie sa intrii in apa..Apropo..ai vrea sa-mi faci si mie un masaj? mor de spate..*chicoti*

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Aug 23, 2009 12:09 pm

Hana rasufla usurata, zambimb si dand din cap in semn de aprobare.
- Dar nu stiu in ce masura ma pricep... am exersat pe pisica, dar nu cred ca e acelasi lucru! Hana izbucni in ras, amintindu-si aceasta memorie haioasa. Incepu sa ii faca masaj lui Kanon.
- E ok asa?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Aug 23, 2009 12:11 pm

- E ok asa?
-Da e bine..dar putin mai la dreapta te rog...Nu nu,mai la dreapta!..acum prea la dreapta..putin mai la stanga si putin mai jos.
Se intoarse brusc..glumeam mai! dupa care o saruta pe frunte.
-Ai un prosop in plus?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Aug 23, 2009 12:14 pm

- Da! Ii spuse Hana si scoase un prosop (recent descoperit) din geanta. Um... mai am trei daca ai nevoie! Acum le gasesc... Hana le ridica si se holba cu furie la ele, ca si cum ar fi avut viata si ar fi fost vina lor ca au stat acolo fara sa se faca remarcate cand avea ea nevoie. Ii dadu unul lui Kanon si unul si-l infasura in jurul taliei.
- Sper sa nu te deranjeze ca sunt roz si scrie "LOLITA" pe ele...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Aug 23, 2009 12:16 pm

- Sper sa nu te deranjeze ca sunt roz si scrie "LOLITA" pe ele...
Kanon se uita la el..era infasurat intr-un prosop roz..
-Pot fi mai gay de atat? Apropo..nu ma deranjeaza..mai ales ca sunt ale tale *chicoti si o imbratisa pe Hana*

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Aug 23, 2009 12:20 pm

Hana chicoti si spuse.
- Daca trece cineva pe-aici, sar pe tine si te sarut. Sa vedem care e gay'ul dupa aceea! Hana incepu sa rada malefic, apoi normal. Isi dezlega prosopul asezat in jurul taliei si si-l tranti pe umeri. Nu mai stia cum sa-si acopere corpul mai bine. Dintr-o data, scoase un tipat:
- Inghetata!!! Observa la o oarecare distanta un chisc cu inghetata. Ma duc sa iau. De care vrei?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Aug 23, 2009 12:22 pm

- Inghetata!!! Observa la o oarecare distanta un chisc cu inghetata. Ma duc sa iau. De care vrei?
-Uhm..merg si eu cu tine..sa vad de care este.Spuse Kanon incantat,iubea inghetata.
O lua pe Hana de mana si pleca spre chiosc.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Aug 23, 2009 12:29 pm

"Ce?! Numai 8 feluri de inghetata?! Nu se poate..." Hana se impufna cand vazu cele 8 feluri, sperand ca vor fi macar 15, cum era obisnuita. Dar, cum doar facea pe rasfatata, chicoti si adopta o privire blanda, mult mai pasnica decat cea anterioara.
- Eu vreau o cupa de inghetata de fructe de padure, una de crema de rafaelo si doua cu frisca! A, si gel dintr-ala comestibil de capsuni... i-am uitat numele! Tu ce vrei? In timp ce ea in intreba, vanzatorul deja ii "prepara" inghetata. Hana ii multumi si ii zambi calduros.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Aug 23, 2009 12:55 pm

Lui Kanon ii placea sa o priveasca pe Hana..parea asa vesela..
-Pai..aaa..eu as vrea cu ciocolata si caramel.
Amandoi isi luasera inghetata si se indreptara inapoi spre lac..intr-un moment de neatentie Kanon isi scapa inghetata pe jos.
-Fuck! spuse el..Pai..presupun ca ar trebui sa o impartim pe asta *rase*..te deranjeaza?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Aug 23, 2009 12:58 pm

- Sa ma deranjeze? Nici vorba! Hana ar fi vrut sa zica ca [,] chiar iar placea asta, dar se abtinu. Nu vroia sa sune ciudat. Intinse inghetata spre el, chicotind:
- Sper ca iti place... ce era in chestia asta? Se gandi o secunda. A, da! Fructe de padure, crema de rafaelo, frisca si gel comestibil de capsuni!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Aug 23, 2009 1:02 pm

-Nu te superi daca o sa mananc tot `gelul comestibil de capsuni`? o intreba el razand.
-Apropo..imi plac gusturile tale..inafara de frisca..sunt cam alergic *chicoti*.Cat trebuie sa-ti dau daca iti mananc o parte din inghetata?Apropo..i-ai zambit cam mult vanzatorului ala? Nu ii ajungeau banii?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Aug 23, 2009 1:08 pm

- In primul rand, daca imi lasi mie frisca si niste rafaelo poti s-o manaci pe toata. Fructele de padure nu o sa imi satisfaca papilele gustative acum. Si in al doilea rand, vanzatorul ala era destul de simpatic. Hana incepu sa rada, sperand ca [,] Kanon sa inteleaga ca era doar o gluma. Esti gelos sau ce? mai zise, chicotind.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Aug 23, 2009 1:16 pm

-Nu! doar ca era foarte urat.Parerea mea.
Spuse Kanon incrucisind bratele la nivelul pieptului si intorcandu-se cu spatele la Hana..
-Totusi o sa mai mananc inghetata din cand in cand,dar asta nu inseamna ca nu mai sunt suparat *si incepu sa rada*

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Aug 23, 2009 1:20 pm

- Oh, dar sti ca nu m-as putea uita la altcineva nici daca as vrea! Hana isi aseza o mana pe obrazul lui, tinand inghetata cu cealalta. Il saruta tandru, apoi, desprinzandu-si buzele de ale lui, puse inghetata ca o bariera intre ele. Mai esti suparat?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Aug 23, 2009 1:26 pm

-Mai esti suparat?il intreba Hana pe baiat.
Kanon isi aseza mana peste a ei,dupa care zambi spunandu-i:
-Foarte suparat chiar..NUuu!!! Ai facut-o si tu..
Inghetata Hanei era pe jos acum..
-Am ramas fara inghetata!! nu se poate *puse o fata de catelus*

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Aug 23, 2009 1:30 pm

Hana isi trase agresiv o palma peste frunte. "Fir'ar... ce "desteapta" sunt!" isi spuse si ofta. Nu era o pierdere masiva pentru ea, mai ales ca ideea de al saruta pe Kanon era mult mai placuta, dar se hotara totusi ca ar fi o idee buna sa vada daca el mai vrea.
- Daca vrei ma duc sa mai iau. Hana deja se indeparta putin, mergand cu spatele, si astepta raspunsul lui.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Aug 23, 2009 1:32 pm

- Daca vrei ma duc sa mai iau. Hana deja se indeparta putin, mergand cu spatele, si astepta raspunsul lui.
-Chiar vrei asa mult sa il revezi pe vanzatorul ala? *spuse razand*
Kanon o apuca pe Hana de mana si o trase spre el..Lasa inghetata sa mai astepte..

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Aug 23, 2009 1:35 pm

- Nu, nu vreau! Vocea Hanei deveni totodata serioasa si nervoasa. Si tu sti asta... sti ca te iubesc numai pe tine! Hana isi lasa capul pe pieptul lui si il imbratisa. Incepea sa se simta chiar prost, desi stia ca Kanon doar a glumit cand a spus "Chiar vrei asa mult sa il revezi pe vanzatorul ala?".

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun Aug 24, 2009 1:33 pm

- Nu, nu vreau! Vocea Hanei deveni totodata serioasa si nervoasa. Si tu sti asta... sti ca te iubesc numai pe tine!
-Ar fi bine sa fie asa.Spuse Kanon chicotind.O lua in brate pe Hana si o saruta pe obraz.Cred ca totusi o sa mai mergem sa luam cate o inghete,sau..mancam amandoi din una?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Aug 25, 2009 7:12 am

Ma plimbam pe marginea lacului, pe malul opus, privind apa limpede statatoare. Era minunat. mai ales pentru ca era noapte. Pentru o clipa parca mi'am vazut sora in mijlocul lacului, insa am dat vina pe imaginatie. Am facut cativa pasi privindu'mi sora. Sa apropiat de mine spunand "Te rog sa nu plangi. ti'am trimis pe cineva" Apoi a disparut. Eram putin tematoare. De ce as plange?
Ring Ring!!!
Telefonul incepuse sa'mi sune. am raspuns... Era iubitul meu...
- Da baby...
- Harume... Nu mai pot amana asta prea mult. Stiu ca ar fi trebuit sa astept pana te intorci.. insa acum mi'am gasit curaj sa iti spun ca vreau sa ne despartim...
Si a inchis... Am scapat telefonul din mana, cazand pe pamntul nisipos. Lacrimile au inceput sa'mi curga in taina... DE CE?! De ce iubirea nu e vesnica?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Aug 25, 2009 7:17 am

Din intamplare treceam prin aproierea lacului.. Eram mai la departare de Harume insa am putut vedea ca se intamplase ceva rau.. Parca lacrimile imi dadeau si mie.. M-am apropiat incet de ea fara ca sa ma auda .. M-am pus in genunchi si am strans-o tare la piept fara a spune o vorba.. Sigur era vorba de un baiat.. Altfel nu cred ca as vedeao plangand nu?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 5 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum