Baia baietilor

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Re: Baia baietilor

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Aug 18, 2009 6:26 am

"Hmm... Mitsuki...frumos nume" ma gandesc eu zambind. Dupa care realizez ca am uitat sa ma prezint.
- Donghae. Lee Donghae... Cum te mai simti? Tot te doare spatele? o intreb eu vazand ca isi tot freca spatele. Ma asez pe joz in fata ei si continui sa o examinez. Dupa care ma ridic si ma asez langa ea pe canapea, deoarece inca ma durea fundul de la cazatura

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Aug 18, 2009 6:38 am

- Incantata. Sunt bine. ma doare doar putin.
Sa pus in fata mea pe jos si ma privea, dupa care sa pus langa mine pe canapea.
- Tu sigur te simti bine? Pare ca ai totusi ceva.
Imi era somn... ma simteam epuizata, rasuflam greu. Cred ca ma imbolnavisem.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Aug 18, 2009 6:46 am

Ma intorc spre ea si'i zambesc
- Eu? Cum sa nu fiu bine?!, ii zic eu incercand sa'mi ascund oboseala si durerile. Dupa care observ ca era foartte obosita si parea chiar bolnava. Din instinct mi'am pus mana pe fruntea mea si apoi pe'a ei. Era fierbinte.
- Aish, zic eu retragandu'mi mana. - Esti bolnava. Trebuie sa mergem la infirmerie, zic eu ridicandu'ma de pe canapea

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Aug 18, 2009 6:51 am

M-am trezit cand si-a asezat mana pe fruntea mea. Sa impacientat mult prea mult apoi. Ca sa il calmez am raspuns la afirmatiile lui:
- Ne.. Sunt bine. Ma pot duce singura la infirmerie. tu dute si odihnestete.
Ii citeam oboseala din ochi si din mimica fetei.

Ultima editare efectuata de catre XxjiroXxupsedxX in Mier Aug 19, 2009 5:08 am, editata de 1 ori

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Aug 18, 2009 7:06 am

on: - Vezi sa nu. E din vina mea asa ca hai, ii zic eu si am luat'o usor de mana. I'am pus mana pe dupa gatul meu. Dar am simtit cum nu avea putere, deoarece isi lasa toata greutatea. asa ca am luat'o in brate, bridal style. Am zambit si m'am indreptat spre usa. 'Hm...ce usurica ii' imi zic eu zambind.
- God, da grea mai esti, zic eu in gluma si deschid usa iesind.

off: trebuie sa ne mutam la infirmerie?:-??

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Aug 18, 2009 7:15 am

L-am privit usor imbujorata. Imi era din ce in ce mai rau. Puteam sa admit cand sunt racita si cand nu.
- Lasa-ma jos. Nici tu nu ai mai multa putere ca mine. Ma duceam si singura. Stiu drumul.
Avea dreptate, eram slaba. oricum, ce noroc pe mine... Racesc in tabara...

Ultima editare efectuata de catre XxjiroXxupsedxX in Mier Aug 19, 2009 5:06 am, editata de 1 ori (Motiv : sa traiti n-am inteles Shiba:D)

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Aug 18, 2009 7:21 am

Am privit'o zambind. Se inrosise putin. 'Ce draguta ii cand se inroseste. Pacat ca sunt prea batran' ma intristez eu. Nu'i dau drumu din brate ci imi continui drumul spre infirmerie.
- Si...deci cati ani ai?, o intreb eu zambind dupa cateva secunde de liniste. Trebuia sa fac conversatie.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Aug 18, 2009 7:26 am

- Si...deci cati ani ai ?
Am auzit vag glasul lui. Tremuram usor, dar i-am raspuns cu o voce joasa.
- Am 19... Tu? pari tanar.
Tot ce vroiam era sa ma simt din nou bine. In astfel de momente parca cerseam dupa mama mea. Si da, aveam o mama. Desi multi spun ca par a fi orfana.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Aug 18, 2009 7:32 am

Simteam cum tremura. Asta m'a facut sa ma ingrijorez putin. Am grabit pasul spre infirmerie. Sper sa fie bine. Dupa care ii aud raspunsul
- Hmm...Ce tanara esti. Eu? Eu sunt batran. Am 22, zic eu pouting. 'Si acuma cu oboseala asta ma simt si mai batran decat sunt' gandesc eu.
Am strans'o tare la piept, incercand sa o incalzesc cumva. Deodata vad infirmeria. 'Finally...cine te'o pus asa departe?' gandesc eu.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Aug 18, 2009 12:34 pm

Dupa ce amm spart usa l-am auizt pe Kanon balbaindu-se dar deja ne indreptam spre baia baietilor asa ca nu l-am mai luat in seama.
Speram doar ca sa nu accidentam pe nimeni cu acctul nostru de binefacere si sa daramam usa peste cineva.
Tocmai ne pregateam sa dam lovitura de gratie cand dintr-o data...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Aug 18, 2009 12:41 pm

Cand dintr`o data usa de la una dintre cabine se deschise si un tip iesi afara.
Kat ramase putin inlemnita,dar apoi zambi fortat si incepu sa vorbeasca:
-Noi..doar..REstauram usa!Da,restauram usa!Fetele isi ascunse`ra automat spray`urile la spate si zambira toate la fel de fortat ca si Kat.
-Pe bune,chiar o restauram.Nu ti se pare ca e prea seaca,adica,doar alba si atat?Facem un bine tuturor cu asta.
Cuvintele ieseam fortat pe gura fetei,iar combinate cu privirile staruitoare de la Amy probabil ca deja le daduse de gol.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Shiba-san la data de Mier Aug 19, 2009 4:57 am

Milku, am observat ca ai cateva postari de mai putin de trei randuri. Editeaza-le ca din partea ta, chiar stiu ca se poate mai mult.

Mi-am amintit ca nu facusem dus de ceva zile, asa ca mi-am dat tricoul jos, mi-am pus prosopul pe umar si m-am indreptat spre baie. Cand am deschis usa am observat ca nu erau numai baieti acolo si ca toata lumea parea ca face ceva. Doua tipe erau cu niste sprayuri in mana, colorand o usa. Am ramas socat de imaginile din fata ochilor mei si toata lumea s-a uitat la mine cand am intrat. M-am enervat vazandu-le pe tipe. Voiam sa fac un dus, iar aia era baia noastra. Apoi am realizat ca si eu puteam face la fel in baia lor, dar deocamdata aveam nevoie de un dus.
-Hello, ce se intampla aici?! am strigat nervos si incruntat. Voi ce cautati in baia noastra?! Afara!

Webmaster

Numarul mesajelor : 94
Data de inscriere : 08/09/2008
Varsta : 24
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Vezi profilul utilizatorului http://rpg-world.forumotion.com

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Aug 19, 2009 12:14 pm

-Restauram si daca nu iti convine du`te in baia fetelor.Oricum nimeni nu prea stie care e baia fetelor si care a baietilor.Prefa`te ca ai incurcat usile,cum li se intampla celor mai multi din tabara.Nu am de gand sa plec decat dupa ce dau putin culoare baii.Zambeste,Kat nu te iubeste!
Fata scose spray`ul de la spate si ii facu un smile pe piept tipului.
-Pari mai vesel asa.
Apoi se intoarse spre Amy.
-Hai,acum putem pleca!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Shiba-san la data de Mier Aug 19, 2009 2:20 pm

Tipa asta era prae tupeista. Mi-a facut o fata zambitoare pe piept si de data asta mi-a sarit mustarul. Am apucat-o strans de brat, am lipit-o, aproape izbind-o, de perete. Ma enervase si speram sa o sperii cu asta. M-am apropiat de ea pana cand am ajuns la cativa centimetri de fata ei.
-Poarta-te frumos, frumoaso, si poate te las sa ma pupi, i-am spus ironic.
Era mai scunda decat mine, asa ca a trebuit sa ma aplec putin. Speram sa o sperii macar putin, macar din cauza socului.

Webmaster

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Aug 19, 2009 2:26 pm

Kanon urmarea toate astea din pragul usii...Desi incepuse sa se inteleaga cu Kat,savura din plin momentu in care Shiba o puse la punct,intr-un fel sau altul..'Oh nu..ai nabii struguri' isi spuse Kanon in gand.
-Ma scuzati putin! spuse el..dupa care fugi in prima toaleta..de data asta din baia baietilor.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Aug 19, 2009 2:43 pm

Amy care urmarise intreaga scena fara sa clinteasca macar un deget se hotara sa intervina deoarece tipul ala care nici macar nu il cunoscuse incepuse sa o calce pe nervi mai tare decat alte persoane.
-Voi baietii si tentativele voastre patetice de a intimida fetele dandu-va la ele.Mai jalnici de atat nu puteti fi?,intreba Amy punand mana pe umarul tipului si impingandu-l la cca un metru distanta de Kat,pastrandu-si in acelasi timp privirea necrutatoare de pe chip.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Shiba-san la data de Mier Aug 19, 2009 2:58 pm

Chiar toate erau asa enervante? Bruneta aia avea tupeu. Nu-mi era frica de ea. Era totusi in baia noastra, a baietilor.
-Ia asculta, don'soara, am spus ca asta e baia noaastra! Ce cautati aici, a? Si nu vreau sa ma duc la baia fetelor, cand voi puteti sa va tirati in baia voastra si sa ma lasati si pe mine sa fac un dus. Dar, ma rog, poate vreti sa stati, poate vreti sa ma admirati sau ceva... le-am spus ironic din nou, sperand sa le fac sa plece cu replica asta, nu ca m-ar fi deranjat sa apar gol in fata lor pentru ca avaem tupeu daca ele chiar insistau.

Webmaster

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Aug 19, 2009 3:03 pm

Amy paru total indignata din cauza raspunsului dat de Shiba,
-In primul rand:daca as fi un miriapod m-as tara dar cu siguranta nu intr-o baie,in al doilea rand ti-am spus ca doar voiam sa scimbam usile...presupun ca intuitia ta te-a ajuatat in asa fel incat sa nu gresesti usa de la baie nicidata,si in al treilea rand...chiar ca ti-ar prinde bine o baie...mizeria te acreste.Si apropo...mai bine ai spala si aia,spuse Amy aratand catre fata zambitoare de pe abdomenul lui,nimic nu te-ar face mai dragut ca sarea in ochi,spuse Amy ironica.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Aug 19, 2009 3:06 pm

Kanon iesi din baie si auzi discutia celor doi..se apropie si ii spuse lui Shiba..
-Si eu care credeam ca e asa doar cu mine *chicoti*..si eu sunt intr-un fel de razboi continuu cu ea..sau mai bine spus cu ele *si se uita spre Kat* . Kanon se indrepta acum spre o chiuveta si incepu sa se spele pe maini.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Shiba-san la data de Mier Aug 19, 2009 3:11 pm

M-am enervat la comentariul brunetei, dar apoi a venit un tip si m-a linistit oarecum. Vedeam in el raza mea de speranta si prietenie.
-Daca tot imi spui ca am nevoie de o baie, nu vrei sa mi-o speli tu? am intrebat-o ranjind smechereste.
Bineinteles nu ma refeream neaparat la fata zambitoare de pe pieptul meu. Stiam ca am fost nesimtti, dar daca ea m-a enervat, eu n-avaem nicio vina. Eu doar am venit sa fac un dus.

Webmaster

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Aug 19, 2009 3:14 pm

Kanon incepu sa rada cand auzi intrebarea pe care Shiba i-o adresase lui Amy..
'-Daca tot imi spui ca am nevoie de o baie, nu vrei sa mi-o speli tu? am intrebat-o ranjind smechereste.'
Uitandu-se in oglinda observa si el ca parul lui se ingrasase..
-Cred ca am nevoie si eu de un dus spuse el..si fara sa mai apuce sa zica cineva ceva isi lua prosopul si intra intr-o cabina.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Shiba-san la data de Mier Aug 19, 2009 3:16 pm

Nu am asteptat-o pe Amy sa raspunda. Era prea multa inghesuiala si prae multi se uitau la noi, asa ca am renuntat, i-am facut cu ochiul si am ranjit, apoi am plecat spre o cabina. Asa cum eram am inceput sa imi desfac cureaua de la pantaloni, apoi fermoarul in speranta ca fetele vor pleca de-acolo. Bineineltes stateam cu fata spre ele.

Webmaster

Sus In jos

Mesaj Scris de Yumehito la data de Mier Aug 19, 2009 3:34 pm

In baie era agitatie mare. Erau doua fete si mai multi baieti. Nu am prea inteles ce se intampla, dar am fsot foarte sigur ca nu vroiam sa fac dus intr-o asemenea agitatie. L-am vazut pe Shiba care se descheie la pantaloni in fata fetelor. Am ramas blocat. Eu n-as fi fost in stare de asa ceva, iar fetele nu parea us a plece. Am stat in fata usii si am asteptat ca spsiritele sa se mai liniseasca pentru a putea face si eu un dus.

Admin

Numarul mesajelor : 121
Data de inscriere : 10/09/2008

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 20, 2009 7:35 am

Kat incerca sa il asculte dor pe fata-zambitoare-pe-piept.Tipul era mai idiot decat toti idiotii din lume.
-Ihhhhhhhhhhhhhhhhhhh!Esti cel mai stupid lucru de pe pamant.Da,un lucru,pentru ca probabil esti un fel de robot menit sa scoata din sarite pe oricine.Despre tine e vorba,super-eroule-tampi-in-chiloti .
Realizand ca nu mai poate rezista nici o secunda in acel loc decat daca darama ceva ,se intoarse cu spatele spre o oglinda si dadu un pumn in ea.Simtea cum cioburi mici i se infingeau in piele si cum sangele incepea sa i se scurga pe palme.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 20, 2009 12:52 pm

-Nu,stai!,striga Amy la Kat dar era deja prea tarziu.Sangele se scurgea de pe pielea ei palida,facand o mica balta.
Amy isi musca buza si ii spuse:-
Trebuia sa te scot de aici de acum ceva timp,astfel nu s-ar fi ajuns la asta acum,i se adresa ea lui Kat ingrijorata.
Isi rupse o fasie din tricoul si asa mult prea lung si ii infasura mana lui Kat cu ea dupa care o tara afara,ignorand orice comentariu adresat lor.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum