Baia baietilor

Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Re: Baia baietilor

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Iul 30, 2009 2:49 pm

-Ca altii?Exemple?Bine...din tabara asta ma refer. Pff, fata aia cu limba despicata e cam nebuna. Iese prea mult in evidenta, dar nu-i treaba mea. Ce subiect interesant, spuse ea ranjind. Apoi se gandi la fel si fel de lucruri. Dadu din cap. Doamne, ce minte mai am si eu, rase ea.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Yumehito la data de Joi Iul 30, 2009 2:58 pm

Yume rasufla usurat. Avril nu si-a dat seama ca despre el era vorba si nu dezvolta subiectul
-Tipa mi se pare super. Adica....numai cadn ma uit la ea mi se face pielea de gaina. Doamne..mi-e frica si de un vaccin, dar sa mai imi despic limba in doua, sau sa-mi fac un tatuaj. Sunt asa un las si un fricos...

Admin

Numarul mesajelor : 121
Data de inscriere : 10/09/2008

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Iul 30, 2009 3:01 pm

-Wow. De ce tie frica?Mie nu mie frica de vaccin sau de tatuaj. Si imi plac piercingurile. Avril nu vroia sa mai continue, dezvoltand subiectul. Zambi si ii duse un deget pe frunte. Lua degetul si se uita la el. Ce facem in vestiar?spuse ea uitandu-se in jur. Mai ales, in vestiarul baietilor?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Yumehito la data de Joi Iul 30, 2009 3:07 pm

-Imi e frica. Pur si simplu. Sunt un las fricos.
Se uita si Yume in jur. Observa si el unde erau. Chiar nu-si amintea cum ajunse acolo mai ales cu o fata langa el.
-Nu...nu stiu.Nu-mi amintesc nimic. Dar tu ce cauti aici?? Adica...baia fetelor e la cealalta usa.
Statu putin pe ganduri. Isi aminti ca baile nu aveau placuta care sa indice care este baia fetelor si care este a baietilor.
-Mda...Baile nu au placute. Nu ma mir ca ai ajuns aici.

Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Iul 30, 2009 3:10 pm

-He he...lasa ca rezolv eu imediat incurcatura cu usile. dupa care lua un marker negru si scrise pe usi "Women" pe usa de la baia baietilor si "Men" pe usa de la fete. Apoi se aseza din nou in fata lui si zambi. Se apropie apoi de el si il linse pe buza de jos. Apoi se intoarse la locul ei si ranji.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Yumehito la data de Joi Iul 30, 2009 3:14 pm

In urma gestului lui Avril Yume ramase mut. Nu stia cum sa reactioneze. O privea fix cu niste ochi mari, apoi isi muta privire in alta parte si privi in jos. Se simtea penibil. Incerca pe act posibil sa nu arate asta.
-Esti sigura ca ai scris bine?, o intreba inca cu capul in jos.

Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Iul 30, 2009 3:16 pm

-Deh, normal ca nu. Tocmai asta e si ideea. Incurcatura e mai misto. "Wow, uite un tip care nu i-a in considerare gestul meu". Zambi. Doamne, ma intreb cine o duce cosurile de gunoi?incerca sa intrebe ceva, pentru a continua conversatia. Se ridica si dadu sa plece, dar se impiedica si cade peste Yume, pe canapea.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Yumehito la data de Joi Iul 30, 2009 3:23 pm

Inima incepu sa ii bata cu putere. Era prima data cand o tipa a cazut peste el. O privi fix cu ochii mari cat cepele. Nu o atinse deloc. Chiar nu stia ce sa faca pentru ca in fiata lui nu atinse o fata sau chestii de acest gen. Mereu a fost considerat un tembel si mereu a fost descurajat. Niciodata nu i-a spus cineva ca-l iubeste. Chiar nu stia ce sa faca ain situatia de fata. Doar o privea pe Avril fara sa o atinga.

Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Iul 30, 2009 3:26 pm

-Pff...scuze, spuse ea razand. Sper ca nu te-am speriat. Sunt cam impiedicata uneori. Zambi. Zambi si iar zambi. Dupa aia incepu sa il sarute. Daca tot era acolo, de ce nu profite de situatie?In schimb, dar el nu vroia, il lasa in pace. Motto-ul ei : Traieste momentul!Motto?mdah...motto.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Shiba-san la data de Joi Iul 30, 2009 4:11 pm

Shiba intra in baie. Bause prea mult suc cu de cateva ore incoace si avea nevoie. Cand intra, ramase mut. Yume, cel de care ii placea asa de mult se saruta cu Avril, bonda cu care cantase in sala de muzica. De fapt, nu putea vedea ce facea Yume din cauza lui Avril. In plus, placutele de la usile bailor erau schimbate, dar el stia care era baia baietilor pentru ca din cea a fetelor tocmai iesea Hana. Intra in baie, fara nicio jena si tusi ca sa se stie de prezenta lui acolo. Se duse intr-o cabina. Dupa ce termina, iesi s se duse la oglinda. Incepu sa isi aranjeze parul, suvita cu suvita.

Webmaster

Numarul mesajelor : 94
Data de inscriere : 08/09/2008
Varsta : 24
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Vezi profilul utilizatorului http://rpg-world.forumotion.com

Sus In jos

Mesaj Scris de Yumehito la data de Vin Iul 31, 2009 10:45 am

Yume o impinse pe Avril de pe el. Se simtea aiurea. Si in plus ii putea vedea oricine. Nu era obisnuit cu saruturi bruste, mai ales ca nu sarutase in viata lui o fata.
-Scuze..., ii zise si se ridica de pe canapea.
Isi aranja tricoul si pantalonii apoi parul. Singurul lucru la care tinea cu adevarat, dupa chitara, era parul. Nu era narcisist deloc, dar ii placa sa aiba parul frumos. Isi trecu de doua ori mainile prin par. Dupa ce a "schimbat" Avril baile, Yume nu mai stia care era baia baietilor si care era a fetelor. Intra in prima care ii iesi in cale- baia fetelor.

Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Iul 31, 2009 10:49 am

Avril se aseza pe banca.
-Aia e baia fetelor!spuse ea ranjind. "Mai, nu e deloc ca alti baietii. E bine. Uite in sfarsit un baiat normal. Ma rog, adica ciudat." gandi ea. Yume, sa sti ca imi place de tine. Nu te lasi "dus de val" ca alti baieti. Si sa sti ca asta e o calitate. Zambi si incepu sa isi curete machiajul. O enerva si vroia sa fie naturala.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Yumehito la data de Vin Iul 31, 2009 2:35 pm

-Nu-mi pasa.
Dupa ce auzi ce-i spuse Avril ramase, din nou, masca. "Ii place de mine? Dar...numai ce ne-am cunoscut.Nee..vrea sa fie politicoasa" gandi Yume. Se uita in oglinda si isi aranja parul. Era destul de ciufulit si electrizat. Isi duse mana prin par de ateva ori apoi il uda putin. Totusi trebuia sa il aseze cumva pentru a nu mai fi electrizat.

Ultima editare efectuata de catre Yumehito in Vin Iul 31, 2009 3:24 pm, editata de 1 ori

Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Iul 31, 2009 2:38 pm

Avril zambi. Yume i se parea un tip timid dar sigur avea o personalitate puternica si nu se lasa asa repede mintit.
-Nu ar trebui sa folosesti asa mult placa. Nu inteleg de ce unii vor sa isi strice parul doar de dragul de a arata bine. Daca asa au fost nascuti. Si mie mi-ar placea sa fie mai...cret!dar il incretesc rar.Hehe...vorbesc intr-una. Sper ca nu te deranjeaza.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Yumehito la data de Vin Iul 31, 2009 2:41 pm

Remarca lui Avril il enerva putin. Nu intelegea ce treaba avea ea. Daca lui ii placea sa isi intinda parul de ce se baga ea?
-Mda....Ghinionul meu.
Yume se intoarse din nou spre oglinda si se aranja. Nu era narcisist, chiar deloc, dar nu suporta sa nu aiba parul frumos. Era destul de lung si trebuia sa aiba grija de el, chiar daca era ars de la placa. Nu-i placea cum arata cu parul neintins.

Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Iul 31, 2009 2:44 pm

-Faci cum vrei. Nu ma bag in treburile tale paroase, rase ea. Ce zici?Ma mai machiez?Se uita nehotarata la creionul de ochi si la rimel. Uneori le ura, alteori simteam ca nu putea sta fara ele. Cel mai mult iubea la el ochii. Ii veni o idee!Scoase nuantatorul dintr-o gentuta si incepu sa isi face suvite mov, albastru si roz.
-Ahh...arat ca o sfecla acum!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Yumehito la data de Vin Iul 31, 2009 3:04 pm

Yume chicoti. Inca se uita ion oglinda, dar privirea i-a fost atrasa de Avril care si-a facut suvite in par. Nu ii statea prea bine. Ii veni sa rada cand o vazu. NU reusi sa se abtina,
-Mai bine nu-ti faceai suvitele. Arati ca un curcubeu, ii zise razand. Aaa...si de machiaj nu zic nimic pentru ca nu ma rpicep. Astea sunt treburi de fete.

Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Iul 31, 2009 3:08 pm

-Mdah...Apoi dadu drumul la apa si isi baga capul acolo. Da-mi si mie sampon, te rog frumos!spuse ea cautand cu mana sampon. In "cautarea" ei il lovi pe Yume de cateva ori. Ahh,scuze. E bine ca nu sunt permanente. Apoi astepta ca Yume sa ii dea samponul

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Yumehito la data de Vin Iul 31, 2009 3:14 pm

Yume ii dadu samponul. Nu mai vroia sa stea acolo ca daca mai venea cineva nu vroia sa se inteleaga altceva
-Uite. Eu plec. Ne mai vedem.
Iesi afara din baie si se uita pe coridor. Neavand ce face a intrat in baia baietilor. Acolo il observa pe Shiba care isi aranja parul.
-Hey! Ce faci? il inreba zambind.

Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Aug 18, 2009 5:31 am

Finally am ajuns. Cica am si eu oleaca de odihna. Eram obosit de pe drum, dar aveam nevoie urgenta la baie. M'am dus repede spre bai, privesc usile. 'Hmm..' imi zic dand cu degetul peste scrisul de pe placute 'Asa cum am crezut...Cineva tocmai le'a scris. Fie...Ma bag si eu la joc' gandesc eu intrand in baia pe care scria "Man" si dau peste o tipa ce se spala pe cap.
- Hey, eu sunt Donghae, ma prezint eu zambindu'i

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Aug 18, 2009 5:36 am

Era trecut de ora 11, insa eu deabia ma trezisem. Ma pieptanasem.. Totusi eram ametita si vroiam sa ma spal pe fata. Nu am observat ca baile erau schimbate si defapt nu m-am chinuit sa observ. Am intrat cu capul in pamant, busindu-ma de un tip dupa trei scari urcate.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Aug 18, 2009 5:52 am

Cineva daduse peste mine. Nu am vazut cine. Eram cu spatele. Avea par lung si negru. M'am ridicat si i'am intins o mana zambind. Am ajutat'o sa se ridice. Am privit'o. Era frumoasa. I'am studiat fata. Avea niste ochi frumosi.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Aug 18, 2009 5:56 am

I-am prins mana si m-am ridicat usor. Ma durea putin spatele, insa am ignorat durerea. din nu stiu ce motiv eram putin trista si timida. L-am privit.. era frumos...
- Mianhae

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Aug 18, 2009 6:04 am

Parea trista. Si chiar timida. Insa am ajutat'o sa se aseze pe una din canapele. Parea ca e in durere. In tot acest timp am continuat sa o examinez.
- Nu'i nimic. eu ar trebui sa'mi cer scuze pentru ca m'am pus in drum, ii zic eu zambind. eram obosit si ma durea capul si fundul de la cazatura.
- Apropo, cum te cheama? o intreb zambind.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Aug 18, 2009 6:13 am

Am raspuns frecandu-mi ochii:
- Mitsuki .. Mitsuki Jiro mai exact. Pe tine?
Mi-am frecat spatele apoi cu o mana. auch. Am dat capul pe spate, sprijinindu-l pe canapeaua moale.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum