Baia baietilor

Pagina 2 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Re: Baia baietilor

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 1:02 pm

["Shibal esti mai rau decat o fetita cei cu tine?unde e GD pe care il cunosteam?mam zapacit de tot!" miam spus eu..]
-Um ai dreptate~! Ce daca asta e au mai azut asa cea si inainte nu? -doar daca nu sunt in situatia mea- [Apoi am continuat cu alte saruturi si magaieri..]
-Auzi de ce am impresia ca vine ceva? [am spus eu cam ingrijorat]

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Yumehito la data de Mier Iul 22, 2009 1:06 pm

-Am de ales?
Yume merse in urma lui Avril. Acum era si mai iritat. De cand baia a devenit loc pentru sex? , se intreba apoi se cutremura. I se parea ceva ingorzitor mia ales sa o faci in baie. Mergea in urma lui Avril cu capul in jos. Poate ar trebui sa faca ce i0-a porpus Avril, o galeata de pa si gel de dus.

Admin

Numarul mesajelor : 121
Data de inscriere : 10/09/2008

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 1:15 pm

- Poate ai dreptate.. ar fi mai bine sa ne imbracam...
Am luat un prosop din cui, m-am sters si am iesit din cabina. Mi-am pus hainele pe mine, asteptandu-l pe GD sa faca acelasi lucru... M-am resemnat in timp ce il asteptam.
- Poate alta data.. nU?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 1:30 pm

[Cu o oarecare tristete...am aprobat...]
-Da..dar e doar inceputul vacantei...nu? Presupun ca va fi bine...-next time-
[Dupa aceea am apucat si eu prosopul si mam sters aopi mam asezat cu capul in jos pe o banca de acolo."Mdea bravo!Esti bun de aruncat la gunoi!"]

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 1:37 pm

- Ne... e prima data pentru tine? l-am intrebat rusinata. Sa sti ca e in regula daca nu voi simti atat de intens sentimentul Conteaza ca ne iubim.. Nu-i asa?
Frate.. Ce fraze aveam in mine. Imi era mila de propria mea persoana. Sunt o minune...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 1:47 pm

Am ridicat usor privirea am privito...am pus capul inapoi in pamant.
-Um o fi prima oara - dar asta nu ar trebui sa ma scuze-[am spus usor aproape schitand doar cu buzele]Da conteaza insa totusi...Imi pare rau![Lacrimile se zbateau sa cada..."Nu nu trebuie sa plangi ce ai de ce esti asa de prost!"]

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 1:53 pm

M-am dus la el observand ca mai avea putin si plangea, imbratisandu-l tandru.
- Puiule... Nu plange.. Se scuza. Ma simt minunat ca sunt prima fata pentru tine deoarece stiu ca ma iubesti asa de mult incat ai putut accepta asta.
l-am sarutat usor, mangaindu-i fata atat fina chiar daca era barbat.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 2:14 pm

-Nuu palng
[Iam spus cu o voce tremuranda]
-Nu sunt un copil caruia ia furat cinea acadeaua...nu nu plang!SHIBAL! Pe cine pacalesc io aici?
[mam intors spre ea am imbratisato si am inceput sa plang insa bineinteles ca nu iam zis unele chestii legate de mine..in timp ce plangeam printre lacrimi iam spus:]
-Stii ar trebui sa stii ceva...
[insa nu am apucat sai spun caci am lesinat..]

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 2:18 pm

Nu am apucat sa schitez vrun sunet sau gest caci lesina rapid in bratele mele. Am inceput sa tip "GD!!GD!!" disperata. Cautam ajutor dar nu am gasit in jurul meu. In schimb mi-am adunat puterile si l-am luat in brate, iesind pe usa cu el.
- infirmeria.. trebuie sa ajung la infirmerie..
Am intrat in infirmerie... am cautat pastile, nu era nimic potrivit. La dracu! Mi-am amintit de un curs de prim ajutor. Am luat niste apa si l-am stropit usor apoi i-am dat usor cu palma peste obraji.
- Trezestete.. am spus implorand.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 2:23 pm

Complet zapacit fara sa stiu ce sa intamplat prin jurul meu mam trezit ametit...eram ud...de ce eram ud?
-Jiro? [am intrebat punandumi mana in cap ma durea..] Jiro?De ce sunt ud?Si unde sunt??? Shocked
[Ma uitam ca un zapacit in jur nestiind locul unde ma aflam aproape ca nu realizam cum de o stiu ...]

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 2:27 pm

Cand l-am vazut treaz, cand i-am auzit vocea, l-am strans in brate plangand...
- Esti bine.. Esti bine.. M-am speriat.. ai lesinat... nu am stiut ce sa fac.. am fost speriata...
Plangeam asa de tare... Aproape ca ii udasem tricoul, dar ma bucuram ca il puteam strange in brate.. ca e viu...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 2:40 pm

-eto...Nu mai plange nu suport sa vad o fata plangand ...
[Apoi am inceput sa plang si io strangando tare in brate]
-Nu ai de ce sa te sperii sunt bine, e vina mea trebuia sa iti zic mai devreme motivul ce ma adus aici...motivul a fost ca din cauza programului incarcat am ajuns la anorexie si aopi am ajuns la depresie...doctorul mia recomandat sa plec intro excursie cat mai lunga pentru a reusi sa ma vindec datorita acestora sunt asa de sensibil si plang cam mult ceea ce duce la lesin... Crying or Very sad imi pare foarte rau trebuia sa te anunt...T T

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Iul 23, 2009 4:28 am

Cand l-am auzit plangand, m-am calmat incet si l-am sarutat. I-am sters lacrimile cu un prosop si intreaga fata uda. L-am stans instinctiv in brate si apoi m-am intors cu spatele la el, spunand:
- Te voi ajuta sa iti revi, voi fi mereu aici sa te ajut si sa te iubesc. Micul meu printisor...
Am asteptat sa se urce in carca mea.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Iul 23, 2009 4:42 am

[Nu mai primise asa multa iubire decat de la parinti si baieti cred ca nu degeaba doctorul mia recomandat locul asta...^^]
-Nu am cuvinte sati spun exact ce simt...dar promit ca voi fi intotdeauna acolo cand vei avea nevoie de mine.Pot sa merg ^^ nu am nimic grav decat sunt un pic slabit...
[Apoi apropiinduma usor iam soptit la ureche "-Te iubesc acum si pentru totdeauna!"]

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Iul 23, 2009 4:50 am

- Si eu GD.. Si eu... Acum urca.. Va fi placerea mea sa te car in carca.
I-am pus mainile de dupa gatul meu indemnandu-l sa urce. Puteam face asta, aveam destula forta, plus ca el parea slabit. Nu il lasam sa umble singur.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Iul 23, 2009 5:02 am

Dupa ce ma indemnat sa ma urc in carca ei punandumi mainile de gat mileam retras
-Nu sunt bine!
Mam indreptat mandru apoi mam lovit cu pumnul in piept ceea ce nu prea trebuia sa o fac pentru ca organismul meu era totusi prea slab.
-Vezi??
Apoi am inceput sa tusesc insa nu puteam arata si incercam sa le atenuez cum puteam...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Iul 23, 2009 5:09 am

- Taci si urca!
L-am privit neiertator in timp ce incerca sa se abtina de la tusit. Era slab inca si stia asta.
- Te-am adus pana aici in brate... Voi putea sa o fac din nou. esti slabit.. Asculta-ma.
De ce nu facea ce ii indicam? Era mai bine pentru el daca il purtam... Nu ar fi facut nici cel mai mic efort ceea ce ar fi fost bine.

Ultima editare efectuata de catre XxjiroXxupsedxX in Lun Aug 03, 2009 12:44 am, editata de 1 ori

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Iul 23, 2009 5:16 am

-mo???Mai dus in brate...0.o Omo chiar esti puternica...
[Miera asa de rusine sa fiu purtat in brate de o FATA! trebuie neaparat sa imi revin~!!nu e posibil daca ma vede cineva va rade de se va prapadi...=_=''...shibal!]
-Nu vreau sa te superi pe mine dar mai bine ar fi daca mai ajuta asa [si iam pus mana dupa gat] mas simti prea aiurea [apoi mam uitat la ea cu o fata de caine]...te rog?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Iul 23, 2009 5:22 am

Nu am putut rezista acelei fete rugatoare a lui asa ca am exclamat:
- Bine! Dar te sprijini de mine daca e!
Si am dat sa plec, insa m-am oprit pentru al astepta sa vina din urma. Boala lui puea fi o problema si am realizat ca va trebui sa am mare grija de el de acum incolo. Era datoria mea si defapt mai mlt o placere.

Ultima editare efectuata de catre XxjiroXxupsedxX in Lun Aug 03, 2009 12:43 am, editata de 1 ori (Motiv : Imi cer scuze Shiba-san.... Gomen ne)

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Iul 23, 2009 5:42 am

["Ma bucur ca ma inteles ^_^ nu e minunata?? Ma uit la ea si in clipa cand sa oprit pentru a ma astepta am facut o mica plecaciune si iam spus.]
-Kamsahamnida*!
[Apoi mam indreptat spre ea...]
-Um,Jiro-shii unde mergem?

-----
*kamsahamnida - multumesc

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Shiba-san la data de Lun Iul 27, 2009 9:55 am

Jiro, editeaza-ti postul sau il sterg.

Webmaster

Numarul mesajelor : 94
Data de inscriere : 08/09/2008
Varsta : 24
Localizare : Insula Dramei Totale, unde totul este interactiv!

Vezi profilul utilizatorului http://rpg-world.forumotion.com

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 29, 2009 1:48 pm

Avril il astepta pe Yume. Ii venea sa rada, sa zambeasca si... Nu avea de ce sa planga, sa fie trista. Viata i se parea dificila si usoara in acelasi timp. Venise aici sa se relaxeze. Zambi. Sentimentele de imensa bucurie o napadeau. Se indrepta langa Yume si il trase pe canapea.
-Si? ce parere ai despre mine?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Yumehito la data de Mier Iul 29, 2009 2:03 pm

Yume se aseza langa Avril pe canapeaua din vestiar. Era neagra dintr-un material dragut si destul de comoda. Nu intelegeaa ce cautau canapele in vestiarele de la dusuri, dar atata timp cat stateai comod n-avea treaba. Intrebarea lui Avril il lua prin surprindere. Nu se cunostau de mult timp, dar i se parea o tipa de treaba.
-Pai...nu ne cunoastem de mult timp, dar pari foarte de treaba, ii zise zambind.

Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 29, 2009 2:10 pm

-Ohh...multumesc!spuse ea zambindu-i in continuare. De obicei, sunt criticata din cauza stilului meu. Adica, toti ma cred o ciudata pentru ca sunt data cu o tona de creion negru si am unghiile negre si port mereu tricouri de rock-erita. Dar mie imi place rock-ul. Imi place cum cant, si nu ii bag in seama. Spuse ea zambindu-i in continuare.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Yumehito la data de Joi Iul 30, 2009 2:44 pm

-Aaa...cu placere.
Observase si Yume stilul vestimentar al lui Avril dar o prindea bine.
-Macar tu arati cumva...se opri brusc si isi lasa capul in jos apoi continua, nu ca altii.
Lui Yume i se parea ca arata ca un fraier fara gusturi, dar nici nu se plangea. Ii placea cum arata si se simtea bine in pielea lui. Multi radeau de stilul lui destul de banal, dar nu intelegea ce treaba aveau ei. Oricum nu-i placea sa iasa in evidenta.

Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum: