Baia baietilor

Pagina 1 din 5 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Baia baietilor

Mesaj Scris de Yumehito la data de Mar Iul 07, 2009 6:32 am

Baia baietilor.

Admin

Numarul mesajelor : 121
Data de inscriere : 10/09/2008

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Baia baietilor

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 5:14 am

Dupa o zi incordata chiar era neoie de un dus ca sa se ma destind un pic ... Aveam o problema cu directiile si din nou era sa intru la fete dar cu noroc am vazut inainte de a intra.
Am inceput sa ma dezbrac miam luat cemi trebuia si mam azvarlit la dus...
-Ah ce bine e [miam zis]

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 6:56 am

L-am vazut pe GD intrand in baie asa ca l-am urmat fara sa ma vada. Am intrat in baie iar in fata unei cabine de dus am putut zari hainele lui. M-am dezbracat si mi-am pus hainele peste alelui, intrand in dus si facandu-i o surpriza.
- Bau!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 7:02 am

Ma speriat auzind o voce de fata...am luat repede ce am gasit pe acolo...si dupa mam intors..
-[sa fac stop cardiac am cazut jos cu privirea atintita la ea] JJJJiro? 0.0 [mioi i dorit io...asta dar mierea asa rusine sa ma apropii de ea...] AAA ce faci aicici?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 7:10 am

- Pai am venit sa fac o baitza cu tine...
L-am sarutat cat de pervers posibil, asteptand sa il fac sa vrea mai mult de atat. L-am mangaiat si pipait peste tot apoi m-am oprit si l-am privit. Se inrosise mai mult ca sigur, insa am continuat.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 7:20 am

De la atata mangaiat si paiait "ala mic" se sculase...Pana cand iam spus.
-Nu stiu daca e bine....[miera asa cald parca eram la sauna]
Si am inceput sa ii raspund la provocari...cu mangaieri mai perverse mai incitante...nu ma mai puteam abtine.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 7:29 am

Observ ca reactiona asa ca m-am lipit cu corpul de pielea lui chiar si mai jos, mangaindu-l in acelasi timp.
- E bine.. Go on!
Il sarut aproape barbar, ii ling buzele, urechea si mai tarziu gatul . Il mangai tandru pe piept si apoi cobor cu saruturile pana jos.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 7:42 am

-[Ii raspund incet] mie imi spui...>_+
Apoi imi bag mana dreapta prin parul ud iar cu cealanta o strang tare la piept..."Ce fain e..nu stiam cai asa de mijto sa simti pielea unei femei orice bucatica.."
Usor incepu sa se intaple lucrurile firesti...Am inceput sa ii sarut orice particica prindeam...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 7:56 am

M-am pus in genunchi in fata lui cu o fata inocenta in timp ce ma pregateam de atac.
- Ai mai facut asta?
L-am mangaiat usor in zona sensibila inainte de a incepe si i-am asteptat raspunsul.
- Te deranjeaza asta?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 8:17 am

Ma uitam cam speriat la ea...Nu imi gaseam cuintele..
-Nnnnu nu am mai facut...sa ma deranzeje...nu e dranjant...dar mai bine ...nu ar fi sa te ridici?
[oh my ... ce vrea sa faca ~! sper ca nu ce cred io 0.o]

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 8:22 am

- Nu.. ar fi mai bine sa continuam.. te rog.. cat
Ii ling usor punctul sensibil dupa care il bag in gura. Il mangai,fara acordul lui si continui cu astfel de lucruri perverse.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 8:34 am

-Aaamm
Nu ca nu miar place...dar totusi.. insa bineinteles ca nu ma ascultat...si a continuat...era o experienta destul de placuta... ma uitam uimit la ea cat puteam caci eram total excitat...Totusi era prima oara...habar nu aveam ce sa fac...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 8:47 am

- M-am umezit... Mi-o bagi? am spus dupa cateva minute in care am incercat sa io scol.
L-am sarutat salbatic si l-am lipit de peretele baii. Era atat de tare. Haide pisoiule, fa-o.
- Haide.. Please..

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 8:54 am

-Adica vrei ca asta micu sa intre...acolo? BBBBine...
[Apoi am inceput usor sa introduc usor pentru ca cum nu stiam ce si cum...]
[Rosu ca focul..]
-Eee bine asa?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 10:32 am

off: O________O"

Avril dorea sa faca un dus, si cum nu stia care e baia fetelor intra in prima pe care o gasi. Vīrī capul ei blond cu suvite roz si vazu ceva ce nu si-ar fi dorit sa vada. Ramase cu o expresie "WTF?" si de uimire mai-mai sa tipe. Isi retrase repede capul si rasufla usurata. "Doamne...chiar asa?in baie?dar oare asta e baia fetelor sau a baietilor?ar fi stupid sa ma duc si sa-i intreb: Ma scuzati ca va intrerup, dar asta e baia fetelor sau a baietilor?" ramase in dilema si iesi asteptand sa vina cineva.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Yumehito la data de Mier Iul 22, 2009 11:00 am

Yume era in drum spre baie. Era prost dispus si obosit. Vroia sa faca un dus fieribnte pentru a se relaxa. Cand ajunse aproape de baie vazut o fata cam de inaltimea lui cu parul lung si blond. Nu stia ce cauta la baia baietilor. Se apropie incet de ea si o saluta. Nu stia cum o cheama.
-Buna... ii zise incet. Sunt Yume..., ii zise incercand sa schiteze un zambet

Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 11:05 am

Avril ii duse degetul la gura blondinului. Inca era socata.
-Taci...ii spuse ea incet. Apoi il lua si il duse un pic mai departe. Yume papusa, unii au treaba in baia aia. Ahh...si sunt Avril. Deci inseamna ca aia e baia baietilor, spuse ea ganditoare.
Apoi se rezema cu spatele de perete,frecandu-se[adica aluneca >_>"] aproape dezbracandu-se de rochia pe care o purta.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Yumehito la data de Mier Iul 22, 2009 11:16 am

Yume se uita la ea confuz. De ce i-a zis sa taca? Ce se petrece? Se uita la ea inca confuz.
-Ce? Ce s-a intamplat? Ce e in baie?
Se uita atent la ea. Ochii albastri ii ieseau bine in evidenta, iar rochia cu care era imbracata ii venea perfect.

Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 11:23 am

-Baia aia a devenit hotel. Daca vrei uita-te, dar nu cred ca vor sa ii deranjezi. Apoi se uita la el. Avea parul blond, frumos, ochii caprui, mari. Avea cam aceeasi inaltime cu ea. "Poc!"se lipi cu fundul de gresia rece.
-Ma ajuti sa ma ridic?spuse ea intinzandu-i mana. Rochia se tarsaise incat i se vedea boxerii albi. Nu se rusina, ba chiar nici nu observa. Astepta ca Yume sa o ajute sa se ridice.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 12:19 pm

Cand mi-a bagat-o am scos un geamat de placere, apoi i-am cautat buzele pentru a le saruta. Era putin stangaci, insa fermecator iar pentru al ajuta sa-si dea drumul.
- GD... Nu fi intimidat de nimic.. Lasa-te purtat de val doar...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 12:38 pm

-Stii cred ca totusi aud pe cineva ?? parca usa a fost dechisa...daca intra cinea si .... pale mai bine...neam opri???
[Eram complet speriat de faptul ca cineva ar intra peste noi nu as mai i iesit din pat pe toata durata vacantei]

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 12:42 pm

Avril auzi ce spusesera cei doi
-Blondule cred ca trebuie sa ne caram, dar ajuta-ma sa ma ridic, spuse ea chinuindu-se sa se ridica. Rochia era imprastiata peste tot, si aproape era dezbracata. Aluneca pe gresie si nu se putea ridica. Era ca un peste pe uscat. Atunci ii tot cauta mana, dar el nefiind langa ea nu reusea sa o apuce

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Yumehito la data de Mier Iul 22, 2009 12:53 pm

-Aaa...scuze, n-am fost atent, se scuzase Yume putin rusinat. Ii intinse mana si o ajuta sa se ridice. Se uita la ea amintindu-si de actiunea din baie.
-Vrei sa zici ca cinvea...in baie....
Se uita la ea curios si nesigur.

Admin

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 12:56 pm

- Vrei sa faci asta sau nu?
M-am uitat serioasa la el.
- Haide.. Te rog.. Continua.. Nu-mi pasa daca ne prinde cineva.
I-am acoperit gura cu a mea, usor pervers. "GD... Daca tot am inceput de ce vrei sa ratezi prima ta noapte?'

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mier Iul 22, 2009 12:56 pm

-Da bai!Daca vrei intra si vezi, spuse ea in soapta scuturandu-se. Ce rece e gresia asta, spuse ea injurand gresia. Eu zic sa plecam. Vrei neaparat sa-ti faci dus?Adica, daca te simti jegos, rezolvam asta cu o galeata de apa si nitel gel de dus, sau sapun de casa, spuse ea vorbind serios. Apoi incepu sa danseze indreptandu-se spre usa. Vii?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 1 din 5 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum