Baia fetelor

Pagina 4 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Re: Baia fetelor

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun Aug 31, 2009 10:40 am

-Da tu cand faci dus tii gura deschisa? Striga el razand.
Amy apuca un sapun de pe chiuveta si arunca dupa el. Kanon reusi cu greu sa se fereasca,fata avea o tinta foarte buna.Se apleca dupa sapun si ii spuse:
-Ah..merci.Chiar aveam nevoie.Stiam eu ca esti o dulce.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun Aug 31, 2009 10:47 am

-Ah..merci.Chiar aveam nevoie.Stiam eu ca esti o dulce.
-Ba bine ca nu,spuse Amy nervoasa.Si tu esti dragut ca piperul in supa.Si pentru ca nu gasesc nimic sa iti zic ca sa te enervez...chicati-ar bretonu...sau mai bine tot paru.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun Aug 31, 2009 10:51 am

-Uhm..supa se face cu piper. *ii spuse el dand ochii peste cap*..Apropo..mai bine te-ai ruga sa iti cada tie parul de la sub brat decat sa-mi cada mi-e bretonu. Ii spuse el razand si uitantu-se in ochii ei..Stia ca va reactiona urat..dar ii placea asta.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun Aug 31, 2009 10:57 am

-Uhm..supa se face cu piper.Apropo..mai bine te-ai ruga sa iti cada tie parul de la sub brat decat sa-mi cada mi-e bretonu.
-Putin imi pasa mie de supa ta,Alice din tara minunilor.Si ajungand la chestia cu parul...e rasuflata...Fii si tu mai original...Si nu incerca sa ma enervezi,spuse ea aruncand satarul pe usa fara sa se uite unde sau in ce nimereste.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun Aug 31, 2009 10:59 am

-Ar fi mai bine sa te controlezi cu chestiile astea..nu vreau sa te vad inchisa pe la vreun sanatoriu.. Si..care e ideea filmului ma rog?
O intreba el..vizil neinteresat.Dar i se parea amuzant sa se ciondaneasca cu Amy.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun Aug 31, 2009 11:01 am

Ar fi mai bine sa te controlezi cu chestiile astea..nu vreau sa te vad inchisa pe la vreun sanatoriu.. Si..care e ideea filmului ma rog?
-Nu te intrista...o sa ajung la un sanatoriu imediat ce ajung acasa.Si asa toata lumea va fi fericita.
Si revenind la film...hmmm....ideea lui e ca tu sa mori cat mai repede...fericcit acum?intreba Amy ranjind.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun Aug 31, 2009 11:04 am

-Uhm..da..cred ca o sa ma bag atunci *spuse el razand*..Daca atat va doriti sa scapati de mine..
Se uita din nou la satarul care acum se afla pe podea..si incepu sa chicoteasca.
-Spuneti-mi doar..unde si cand. Si voi fi acolo.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Sept 01, 2009 9:49 am

Kat nu mai realiza ce se intampla in jurul ei.Era atenta doar partial la cum o tundea pe Amy,insa raspunsul lui Kanon o trezi din visare.Nu credea ca v`a accepta asa usor.
-Dar cum ramane cu rochia?Speram ca o sa vrei sa te imbraci cu una...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Sept 01, 2009 11:45 am

-Dar cum ramane cu rochia?Speram ca o sa vrei sa te imbraci cu una...
Kanon ridica o spranceana..
-Ce-mi dai ca sa ma imbrac in rochie? Nu stiu..poate o noapte in doi la lumina lumanarilor ar fi o idee. Ii spuse el razand. Apropo..nu-i nevoie sa arunci foarfeca aia dupa mine

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Mar Sept 01, 2009 12:49 pm

-Ce-mi dai ca sa ma imbrac in rochie? Nu stiu..poate o noapte in doi la lumina lumanarilor ar fi o idee. Ii spuse el razand. Apropo..nu-i nevoie sa arunci foarfeca aia dupa mine
-Nu aveam de gand sa il arunc..Si in legatura cu noaptea in doi,Hana ar fi bucuroasa sa o faca in locul meu.Dar cred ca si eu m`as sacrifica sa mananc jeleuri si ciocolata la lumina lumanarilor,in timp ce te enervez,doar ca sa te vad in rochie.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Sept 25, 2009 12:24 pm

-Nu aveam de gand sa il arunc..Si in legatura cu noaptea in doi,Hana ar fi bucuroasa sa o faca in locul meu.Dar cred ca si eu m`as sacrifica sa mananc jeleuri si ciocolata la lumina lumanarilor,in timp ce te enervez,doar ca sa te vad in rochie.
Raspunsul lui Kat iar il bloca..
-Esti imposibila..dar daca tot...de care jeleuri? Imi plac alea in forma de vacuta si cu caramel.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 3:02 am

Raspunsul lui Kat iar il bloca..
-Esti imposibila..dar daca tot...de care jeleuri? Imi plac alea in forma de vacuta si cu caramel.
'Ce`mi place cand Kanon nu stie ce sa mai spuna si schimba subiectul.'
-Vacuta..nuuu.Nu`mi plac.Sunt ciudate si au gust de lapte.Prefer..hm..ceva cu gust de mere cred.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 3:06 am

-Vacuta..nuuu.Nu`mi plac.Sunt ciudate si au gust de lapte.Prefer..hm..ceva cu gust de mere cred.
-Mai bine cacao decat mere..sau si mai bine capsuni. Dar stii foarte bine ca nu la asta ma refeream..asa ca o noaptea in 2 singuri? ceva romantic? *de data asta nu mai radea*

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 3:35 am

-Romatic.Ce frumos.Bine,cand ne vedem?
Kat zambea frumos.Oare Kanon chiar o credea?Daca da,atunci era evident ca era cam tont.Incepu sa rada brusc.
-Ce`mi plac glumele mele.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 3:37 am

-Ce`mi plac glumele mele.
Kanon se uita la ea ridicand o spranceana..
-Si mie imi plac *zambet fals*..esti adorabila *incepu sa rada*. Oricum..stiu cat de mult ti-ai dori sa petrecem timp impreuna..dar nu sunt disponibil.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 3:59 am

-Tin sa te anunt ca glumele tale sunt si mai bune si ca deja mi`a ajuns timpul petrecut cu tine pentru o viata intreaga.Poate ca daca nu te`ai mai tara dupa mine mi`ai fi mai simpatic.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 4:14 am

-Ma tarasc dupa tine? *incepu sa rada isteric*
Se apropie din ce in ce mai mult de fata..
-Asa ti se pare?
Observa ca,Kat il privea cu dispret..dar nu-i pasa.Ii placea sa o provoace.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 4:30 am

-Mda.Te tarasti dupa mine.Unde sunt eu apari si tu .Si nici macar nu stiu de unde!Si nu,nu reusesti sa ma provoci.Defapt probabil ca nici nu ar trebui sa incerci pentru ca e posibil sa te trezesti cu un pumn in fata.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 4:35 am

-De ce crezi ca vreau sa te provoc? O intreba el razand. M-ai retinut si am uitat incotro ma indreptam.
Se mai uita o data in jurul lui,si treptat treptat isi aminti ca vroia sa faca un dus,dar era totusi in baia fetelor..
-Deci..cum ramane cu filmul ala? Eu o sa fiu personajul principal nu?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 4:37 am

Se mai uita o data in jurul lui,si treptat treptat isi aminti ca vroia sa faca un dus,dar era totusi in baia fetelor..
-Deci..cum ramane cu filmul ala? Eu o sa fiu personajul principal nu?
-Atata timp cat te imbraci in rochie,da.O sa fie roz.Cat de dragut!Probabil ca pentru prima data in viata mea o sa mi se para ca te`ai imbracat si tu mai cu gust.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 4:48 am

De ce reusea blonda tot timpul sa-l puna la zid?
-Oke atunci,eu o sa ma duc sa fac dus. Sa-mi faceti rochia pana ma intorc.Sa fie cu volanase si paiete,multe paiete.*rase*..Daca asta vi se pare voua cu 'gust'.Dar..trebuie sa faceti si voi ceva pentru mine.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 6:34 am

Dupa o lunga calatorie cu un autocar rablagit, Christina avea nevoie urgenta de putina apa pentru a se racori. Cu oglinda in mana, se uita la par. Ii statea bine, chiar daca era plin de volum. Creionul negru ii scotea in evidenta ochii albastri. Isi aseza rochia alba, lunga pana genunchi si isi prinsese o curea neagra de solduri. Intra in baie, unde un baiat si doua fate discutau. Se uita la ei, cu o fata indiferenta si zambi

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 9:29 am

-DA...de ce nu?.....Putem sa intitulam si fillmul dupa rochie.....''Pitziponcul de peste drum''....cu mult sclipici si gloss de buze si onduleuri buclate care sa iti ramana in gat....
Si nu o sa fiiii personajul principal pentru ca....aaaa....satarul meu e personajul principal...da...chiar asa....Sam e cel mai bun.spuse ea inventand pe loc un nume pentru instrumentul de bucatarie.
Du-te mai repede si te spala si sa speram ca,creierul tau nu va absorbi toata apa.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 10:34 am

Kanon o dadu la o parte pe Amy si se indrepta spre blonda care tocmai intrase.
-Hei...Buna!..Eu sunt Kanon. Ii spuse el si ii intinse mana. Nu te speria de ce-i pe aici..fetele tocmai vroiau sa faca un film *incepu sa rada*.Le chinuie talentul.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 10:38 am

-Daata viitoare sa spui''te rog frumos fiinta nesuferita sa te dai la o parte'',spuse Amy calcandu-l pe picior pe Kanon.
Jur ca data viitoare ramai fara pretiosul tau par...si oricum o sa iti fac un serviciu ca sa nu mai gasesti fire in mancare.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 4 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum