Baia fetelor

Pagina 3 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Re: Baia fetelor

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 28, 2009 12:57 pm

am gemut timid cand ma atins. I'am prins mijlocul cu picioarele. L'am sarutat pasional. Ii asteptam urmatoarea miscare. Totusi atingerile lui ma innebuneau. L'am mangaiat pe piept usor, aproape gadilandu'l.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 28, 2009 1:10 pm

Hmm.. pana acum niciodata nu am mai facut-o in felul asta.. Dar toate au un inceput asa-i? M-am mai jucat un pic cu si pe trupul ei ..Aveam o placere aparte sa o fac cu ea.. Am mai asteptat ceva timp pana sa o introduc. Imi placea mult sa-i sarut gatul..

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Sam Aug 29, 2009 2:30 am

Nu a introdus'o. Ma sarutat inainte pe gat. oare de ce orice barbat avea o slabiciune cand venea vorba de gatul meu? L'am apucat de umeri semn sa o introduca. Atingerile lui ma excitase prea mult si simteam ca inebunesc.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Sam Aug 29, 2009 5:04 am

Amy lua tot ce avea nevoie din geamantanul lui Kat.Brusc isi aminti ca nu era singura care ar fi putut ascunde pietre in geamanatanul ei.
Il deschise si in interior gasi lucruri pe care nu isi amintea sa le fi vazut vreodata.
-De ce am impresia ca sora-mea mi-a facut bagajul?intreba ea zambind,ei totul are un inceput,spuse ea dupa care insfaca un morman de haine fara macar sa le priveasca.
O smuci pe Kat care parea ca intrase in transa si o tara pana la baie.
-O Doamne....de ce acum?intreba ea dandu-si o palma peste frunte.Hey,daca vrei tu sa dai buzna pentru ca eu sigur nu o sa o fac.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Sam Aug 29, 2009 5:10 am

-Oh daa!De cand asteptam sa stric cheful cuiva.
Kat deschise usa trantind`o de perete.
-Hey,hey, hey!Bun loc v`ati gasit.Adica puteati sa va duceti si in mijlocul taberei ca ajungeati tot cam la acelasi lucru.Mai bine carati`va pana nu incep sa tip ca nebuna si vin toate persoanele din imprejurimi sa va vada.
Zambetul ei victorios nu avea de gand sa plece prea repede.
-Aaa!Si mai bine v`ati imbraca inainte sa va mutati.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Sam Aug 29, 2009 5:15 am

-Hey,hey, hey!Bun loc v`ati gasit.Adica puteati sa va duceti si in mijlocul taberei ca ajungeati tot cam la acelasi lucru.Mai bine carati`va pana nu incep sa tip ca nebuna si vin toate persoanele din imprejurimi sa va vada.
-Aaa!Si mai bine v`ati imbraca inainte sa va mutati.
M'am ridicat de pe jos si am privit-o cu putina ura pe tipa.
- uite ce e fat'o... Daca ti neaparat sa strici cheful cuiva, dute la Shiba sau la Yume. Iar daca chiar vrei sa faci un dus atunci baia beietilor te asteapta cu bratele deschise.
Fara sa o las sa raspunda, am inchis'o pe dinafara. Norocul nostru ca era o mica canapea acolo pe care am pus-o in usa.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Sam Aug 29, 2009 5:24 am

Kat dadu un pumn in usa.Nu avea cum sa o rupa,era evident,dar asta ii atragea atentia tipei de dincolo,probabil.
-Unu,Shiba o sa primeasca ce merita la momentul porivit si Yume..cine e asta?
Nu mai continua discutia si se intoarse spre Amy.
-Tii minte ce am spus in cabana?Vorbeam mai serios decat crezi tu.Si cred ca a venit momentul sa iti arat ce ma face sa fiu cea mai ciudata persoana de pe pamant.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Sam Aug 29, 2009 6:40 am

Eram atat de jenat!! "Cum se deschise usa cand fata a intrat pe ea si eu cand am vrut sa ies nu mergea?? " Se parea ca Harume avea un comportament destul de exploziv..> < Puse o canapea in usa ca nimeni sa nu mai poata intra.. insa mai bine am fi terminat-o aici..
-Mai bine am termina , ne-am imbraca si gata!..
II spun inca intins pe jos cu hainele peste mine..

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Sam Aug 29, 2009 6:53 am

Kat nu mai vorbi pe drumul spre baie.Contempla maretia planului.Cand ajunse in fata usii masura putin toborul si apoi dadu cu putere in usa.Aceasta se crapa si aschii incepura sa sara in toate partile inmultindu`se odata cu cresterea entuziasmului lui Kat.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Sam Aug 29, 2009 6:57 am

Kat chiar parea sa se distreze distrugand usa si stricandu-le cheful celor doi asa ca Amy se hotarase sa intre si ea in joc.Lua una din manusile patate cu vopsea s isi baga mana prin crapatura facuta de Kat cu toporul,de unde smulse o bucata de lemn,lasand in urma ei numai pete rosii,dupa care isi puse in actiune vocea malefica:
-Trick or treat!,spuse ea dupa acre baga un ras malefic.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Sam Aug 29, 2009 10:20 am

Mi'am luat hainele pe mine si enervata la culmea am dat la o parte canapeaua, dand cu piciorul in ce mai ramasese din acea usa. Am privit'o pe Kat apoi pe Amy cu o fata de genu "Imi cer scuze dupa".
- Asculta la mine idioato! Nu'mi pasa daca nu ma placi si nu'mi pasa nici macar motivul pentru care nu ma placi. Dar daca iti place sa strici cheful cuiva, strica'l pe'al tau! AI INTELES?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Sam Aug 29, 2009 10:39 am

Probabil ca,Kat nu prea isi dadu`se seama de faptul ca intr`un fel sau altul Harume le ruga sa o lasa sa isi termine treaba.Sau poate ca totusi blonda,bruneta in devenire,chiar nu avea chef sa o ajute.'Crede ca sunt asa inimoasa?'
-Unu,eu nu am chef niciodat,deci nu am ce sa stric,doi,nu te cunosc deci nu stiu daca te plac si trei nu o sa`ti indeplinesc dorinta.Daca chiar vroiati sa nu fiti deranjati va alegeati un loc mai bun.Pana una alta..
Kat intra in baie si se propti in fata oglinzii .
-Eu intru si daca chiar nu plecati probabil ar trebui sa va amintesc ca am un topor in mana si ca ma tine sa transez pe unul dintre voi.Doar asa,de distractie.Aaa,si mi`am adus aminte ca ar exista si un patru,nu`mi place sa fiu batjocorita si eu sa nu fac nimic in legatura cu asta.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Sam Aug 29, 2009 10:51 am

-Eu intru si daca chiar nu plecati probabil ar trebui sa va amintesc ca am un topor in mana si ca ma tine sa transez pe unul dintre voi.Doar asa,de distractie.Aaa,si mi`am adus aminte ca ar exista si un patru,nu`mi place sa fiu batjocorita si eu sa nu fac nimic in legatura cu asta.
Am trantit usa nervoasa ce dadea sa se inchida.
- Fac ceva pe toporul tau.. apoi am zis in soapta.. Te'as despica in doua cu el... Si am plecat nervoasa.
O puteam rupe in doua? Puteam. dar nu era bine sa fac o scena in fata lui Jay. plus ca, Kat parca ma facuse sa uit de iubitul meu... idiot...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Sam Aug 29, 2009 10:54 am

Amy urmarise intreaga scena in tacere in timp ce invartea satarul printre degete cu dexteritate.
La un moment dat se hotara sa intrevina ca sa vada ce se mai intampla pentru ca pierduse firul intamplarilor.Nu reusi sa intervina in cearta lor stupida asa ca spuse incet astfel incat sa nu o auda ceilalti
-Ce n-as da cateodata sa ma duc dracului!spuse ea dupa care arunca satarul in primul copac pe care il vazuse.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Sam Aug 29, 2009 10:59 am

Dupa ce Kat simti ca iesise victoriasa din treaba asta se intoarse zambind spre Amy care insa nu parea la fel de fericita.
-Hey!Acum putem sa incepem ce am vrut sa facem initial?Inca am vopselele de par si foarfecele la mine...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Sam Aug 29, 2009 11:05 am

-Hey!Acum putem sa incepem ce am vrut sa facem initial?Inca am vopselele de par si foarfecele la mine...
-Ok spuse Amy vazand ca nu are de ales,dar nu fara super arma mea mmortala spuse ea smulgand satarul din copac.Dupa intra in baie si adauga:daca nu vrea nimeni sa se tunda sau sa se vopseasca sua sa isi schimbe garderoba v-as sugera sa nu asistati la spectacol...o sa fie cam dureros,spuse tainddu-si o suvita de par cu instrumentul lucios din mana ei.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Sam Aug 29, 2009 11:11 am

-Hey!Nu te tunde cu ala!Chiar ai de gand sa te slutesti?
Kat scoase un forfec si incepu sa o tunda cu grija.
-Nu stiu exact ce o sa iasa,dar oricum nimic complex.Stiu cam cum ti`ar sta bine si voi incerca sa fie cat mai asemanator cu imaginea din capul meu.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Sam Aug 29, 2009 12:24 pm

Dupa toate fazele prin care trecusem ... eram total socat.. Fiinte mai ciudate ca ele nu vazusem in toata viata mea.. M-am retras usor dupa Harume..mai in liniste aproape neexistent.. Ce facuse blonda era total sadic.. sau cel putin asa vedeam io..?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Sam Aug 29, 2009 1:51 pm

Intre timp Amy isi trasese un scaun si privea ceea ce facea Kat cu parul ei.
-Hey,ii spuse ea lui Kat neobservand daca cei doi plecasera sau nu din baie,crezi ca dupa ce terminam am putea face un film de groaza,intreba Amy amuzata? Deja avem uneltele necesare,spuse AAmy stiind ca,Kat stia despre ce era vorba,si am putea sa il folosim pe Kanon drept tipul speriat acre moare pana la jumatatea filmului.Cat despre fum....am exact ceea ce ne trebuie spuse Amy scotand din mica gentuta pe care o purta dupa ea cateva mingiute
-Fumigene,spuse ea,niciodata nu stii cand ai nevoie de ele.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun Aug 31, 2009 9:53 am

Kat se uita putin la ce tinea in mana.'Ciudat,dar eu inca sunt cea mai paranoica.Oare nu cumva am probleme cu capul?'Apoi continua sa o tunda pe bruneta si spuse:
-Da,buna idee.Am destule haine care s`ar potrivi peisajului.Poate reusim sa`l imbracam pe Kanon in fata.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun Aug 31, 2009 10:00 am

-Da,buna idee.Am destule haine care s`ar potrivi peisajului.Poate reusim sa`l imbracam pe Kanon in fata.
-Hey...ti-am zspus ca am vaga impresie ca sora-mea mi-a facut bagajul,spuse Amy razand,am in geamantan haine pe care nu stiu daca le-am mai vazut inainte.Dar totusi nu prea cred ca,Kanon v-a accepta sa joace intr-un film de groaza in care sa fie personajul care va muri pana la jumatatea filmului...poate daca il amenintam ca ii tundem bretonul va merge.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun Aug 31, 2009 10:25 am

Kanon se indrepta spre baia baietilor sa faca un dus..in drum spre baie..dadu si de baia fetelor,din care se auzeau rasete.
-Oh Doamne..nu vreau sa stiu ce s-a intamplat aici..Spuse el uitantu-se mirat la usa cea distrusa..

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun Aug 31, 2009 10:31 am

-Oh Doamne..nu vreau sa stiu ce s-a intamplat aici..Spuse el uitantu-se mirat la usa cea distrusa..
-De ce?intreba Amy fixandu-l pe Kanon cu privirea. Afost amuzant,spuse Amy ranjind.
Si ca sa nu mai intrebi inka odata voiam sa intram cu orice pret in baie care era ocupata,asa ca am spart usa.
Hey,vrei sa participi in filmul nostru de groaza?Poti fi ce vrei tu inafara de personajele malefice.Iar daca nu acceptii o sa iti tund bretonul,spuse Amy ridicand satarul care luci ciudat in lumina neonului.Nu te intrista...aminteste-ti ca tu mi-ai dat ideea.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun Aug 31, 2009 10:35 am

-Hei,hei..nu as vrea sa te vad noapta in cimitir cu chestia aia in mana..si cu doua codite poate.
Spuse el razand si facandu-si o imegine in minte.Dupa care se stramba.
-Scuze..dar acum ma duc la dus..Stiu ca filmul vostru ar fi nimic fara mine,Dar imi pare rau sa va dezamagesc.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Lun Aug 31, 2009 10:38 am

-Scuze..dar acum ma duc la dus..Stiu ca filmul vostru ar fi nimic fara mine,Dar imi pare rau sa va dezamagesc.
-Da...probabil ca daca nu ai aparea tu in el ar primi o nominalizare la oscar.Si apropo...stati-ar apa in gat,ii mai spuse ea dupa acre arunca cu primul obiect pe care il vazu dupa el.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 3 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum