Baia fetelor

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Re: Baia fetelor

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 1:11 pm

-Aish unde a ajuns!! Shibal o sa intru in baia fetelor!!!
M-am strecurat usor pe usa.. incercand sa nu lovesc sau sa iau o cazatura pe acolo.. m-am ascuns dupa vestiare.. am dat cu ochiul si apoi sa fac infart! Adrenalina crescuse nu stiam ce sa fac.. Nu imi venea sa cred... Numai perversiuni imi treceau acum prin minte.. Ar fi super daca m-ar descoperi usa sa fie blocata..

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 1:16 pm

L'am auzit cand sa ascuns dupa vestiare. M'am dus in fatza vestiarelor, incepand un fel de "incalzire". Am inceput sa fac niste miscari ce imi faceau sanii sa "danseze " gratiosi. Apoi am sprijinit piciorul de banca, intinzandu'l usor, suav. Sa vedem cat te tine...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 1:22 pm

Mi-am mai scos o data capul crezand ca s-a dus in cabana de dus.. Insa ghinion! Inca era alcolo.. facand exercitii?
"Aish!!! Nu poate o data sa intre?? Shibal!!"
Apoi m-am prelins de vestiar cazand in fund.. M-am luat cu o mana de cap.
"O sa mor!! Aish! Dupa ce ca am dus lipsa atata timp.. Acuma ma provoaca.."
Usor incepusem sa ma excit.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 1:28 pm

Am dus mana ganditoare la cap spunand:
- Ar trebui sa repet dansul acela de discoteca... Nu ma vede nimeni oricum...
Atunci am inceput un dans provocator. Vroiam sa vad cat de mult rezista. Normal ca acest dans excita si cei mai decenti oameni. Si normal ca formele mele vor fi puse in evidenta.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 1:33 pm

-Shibal!!! Trebuie sa ma abtin...trebuie!!Macar un prosop sa fi pus pe ea..aish!!!
Deja ajungeam intr-o faza critica in care nu ma puteam controla... Incercam sa ma tin sub control.. Am bagat mana in pantaloni si am incercat sa imi satisfac perversitatea.
-Cum s-a putut ajunge la asa ceva...
Apoi mi-am dat niste palme peste fata.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 1:45 pm

Am inceput sa ma lipesc suav de dulap cu gesturi perverse, ca si cum dulapul ar fi bara. Ma injoseam doar de dragul de al chinui. Am tot continuat asa, devenind tot mai excitanta. Cat vroiam sa'i vad fatza . Sa'l vad chinuindu'se. as fi ras pe saturate.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 1:57 pm

Incepuse sa fie din ce in ce mai .. mai.. chiar nu mai puteam suporta .. Nu aea acelasi efect nu ma satisfaceam.. Ce puteam sa fac!! Nu ! Nu puteam sa o fac! Am dat sa ies cu orice pret insa chiar ca ghinion!!! Usa chiar se blocase!! Eu si gura mea aurita!!!Cazusem in fund..

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 2:02 pm

A vrut sa plece. insa usaera incuiata. Ahhh!! cum naiba se intamplase??? Dar daca ma gandesc mai bine... as putea sa'i fac o farsa mai mare. M'am dus langa usa unde era el si am inceput sa dansez dezbracata, lipita de el. Faceam miscari provocatoare ce "amenintau" corpul lui. Hihihi...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 2:09 pm

Mi-am pus mana la ochi in momentul cand se apropie de mine.. Incepuse sa se lipeasca de mine... Era deja sculata.. Am impins-o de unde am apucat..
-Pune si tu un prosop pe tine!!!
Panaloni erau vizibil trasi mai in jos.. Incepuse sa ma ia cu toate caldurile..
-Ai pus?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 2:13 pm

-Pune si tu un prosop pe tine!!!
Vedeam deza cum incepe sa se incinga. am chicotit in imaginatia mea. Apoi a repetat...
-Ai pus?
M'am apropiat de el. L'ammangaiat cu unghia pe gat si i'am soptit suav la ureche:
- Nu...
Apoi mi'am trecut limba pe gatul lui.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 2:30 pm

Aporoape ca dadeam sa fac o mare prostie.. Dar nu puteam sa cad nu!, nu era voie!!!Am inceput sa ma plang.
-Te rog inceteaza!!
Apoi am mai tras ca disperatu de usa poate se deschidea.. nu imi venea sa cred aproape ca reusa sa ma atraga in plasa.. mi-am scos tricoul..
-Pune asta odata da numai puneo!!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 2:33 pm

A inceput sa se planga... O da.. Te am la degetul mic.
-Te rog inceteaza!!
Am ramas surprinsa cand si'a dat tricoul jos si mi la intins.
-Pune asta odata da numai puneo!!
Am zambit viclean si m'am asezat in genunchi in fata lui. Cata umilinta.. I'am apucat penisul prin pantaloni. Sa vedem ce faci.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Joi Aug 27, 2009 2:46 pm

Nu ma asteptam la gestul de a-mi prinde penisul. Am cazut in genunchi.
-Te rog lasa-ma sa ma duc ! De ce imi faci asta?
Trebuia sa o fac nu mai puteam simteam ca mor... dar nu se poate! nu cu ea.. nu puteam sa ma calc pe mine.Ah cum de am uitat de arma femeilor?? Cum sa putut?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 28, 2009 3:08 am

-Te rog lasa-ma sa ma duc ! De ce imi faci asta?
Cat radeam inauntrul meu, vazundu'l cum se chinuie. Femeile au cele mai puternice arme in fata barbatilor... M'am apropit de buzele lui si i'am muscat buza inferioara. Apoi i'am apucat mainile si i le'am pus pe sanii mei, masandu'i usor.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 28, 2009 3:20 am

Eram pur si simplu mort! M-a muscat de buza inferioara apoi mi-am apucat mainile si le-a pus pe sani.. Mai puteam rezista? NU! Am uitat de tot mainile au alunecat ca niste serpi in jurul ei.. Si am inceput sa o sarut.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 28, 2009 4:22 am

Nu ma asteptam sa se ajunga la asta. In niciun caz. Insa stiam ca... daca ii ti mai mult la copt, cu atat devin mai salbatici. Asa faceam cu toi barbatii. insa niciunul nu sarise pe mine sa daca incercase, il refuzam. Adevarul era ca il placeam. Asa ca i'am raspuns la sarut, lasandu'l sa'si faca damblaua.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 28, 2009 4:52 am

Insa deodata mi-am amintit ca nu era bine ce faceam.. Era chiar total total gresit! Am pus mainile pe umerii-i goi si am impinso mai departe de mine.. Oricat de mult as fi vrut sa ajung sa si termin.. nu se putea..
-Stai! Nu! Nu e bine! Chiar trebuie sa ies!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 28, 2009 4:54 am

-Stai! Nu! Nu e bine! Chiar trebuie sa ies!
Ma impinsese cat mai departe de el. De ce nu era bine? Intrebarea asta ma termina...
- De ce nu este bine? Explica... Oricum nu ne'ar vedea nimeni.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 28, 2009 5:12 am

"- De ce nu este bine? Explica... Oricum nu ne'ar vedea nimeni."
Wa deci si ea voia?? De cand? Parca nu ma suporta..
-Pai..nu vreau sa fiu inlocuitor..*i-am spus statnd in fund cu spatele lipit de usa*Si in plus de cand vrei tu sa ti-o tragi cu mine?
Chiar eram curios de ce imi va raspunde..

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 28, 2009 5:15 am

Sa lipit de usa stand in fund.
-Pai..nu vreau sa fiu inlocuitor..Si in plus de cand vrei tu sa ti-o tragi cu mine?
M'am uitat la el si m'am apropiat... I'am pus o mana pe umar, sarutandu'l..
- Tot acest joc mi-a facut pofta...
Pe dracu>_> Adevarul era ca il cam placeam.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 28, 2009 5:19 am

"- Tot acest joc mi-a facut pofta..." apoi ma saruta..
Nu voiam sa fac nimic rau.. Daca o faceam oi regreta daca nu.. tot la dracu ma duceam... Ah ce puteam sa fac? Ce trebuia sa fac?
- Si crezi ca mie nu? huh? Dar tocmai tu ai zis-o "acest joc" nu ma bag in asa ceva.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 28, 2009 5:22 am

- Si crezi ca mie nu? huh? Dar tocmai tu ai zis-o "acest joc" nu ma bag in asa ceva.
- A fost un joc, insa aceasta parte nu era planificata. Plus ca... de ce sa nu o fac cand eu defapt te plac? Haide.. Traieste clipa...
L'am sarutat din nou, desfacandu'i nasturii de la pantaloni.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 28, 2009 5:26 am

"- A fost un joc, insa aceasta parte nu era planificata. Plus ca... de ce sa nu o fac cand eu defapt te plac? Haide.. Traieste clipa..."
M-am gandit ca totusi n-ar fi rau.. Am lasat-o sa vad ce face.. Ma sarutat, a inceput sa imi deschida nasturii, am sarutat-o inapoi, imi plimbam mainile pe trupu-i gol.. "Hai sa vedem pana unde ajungi..?"

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 28, 2009 5:35 am

I'am desfacut intr'un final nasturii si i'am dat pantalonii jos. Ramasese in boxeri. L'am sartat pe buze, apoi suav pe gat si piept. M'am pus peste el, in bratele lui. Asteptam sa vad ce urma sa faca. L'am sarutat din nou provocator.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 28, 2009 5:54 am

Reusise sa imi dea jos pantalonii.. Era peste mine.. Avea o piele alba si fina.. Si incepusem sa o iau razna de tot... Dupa o secunda eram eu peste ea.. Am inceput sa o acopar cu saruturi, sa ma joc cu sfracurile cu ajutorul limbutei mele.. Apoi mi-am dat si boxerii jos...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum