Baia fetelor

Pagina 5 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Re: Baia fetelor

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 10:49 am

-Daata viitoare sa spui''te rog frumos fiinta nesuferita sa te dai la o parte'',spuse Amy calcandu-l pe picior pe Kanon.
Jur ca data viitoare ramai fara pretiosul tau par...si oricum o sa iti fac un serviciu ca sa nu mai gasesti fire in mancare
-Cum de ti-ai dat seama ca esti o fiinta nesuferita.Mult ti-a mai luat. Nah..scuze.Ii spuse el afisand un zambet. Pot face ceva sa ma revansez?
Brusc regreta ca a intrebat..

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 10:52 am

-Daca tii neaparat poti sa mananci o bucata de sapun...Nu ca m-ar ajuta cu ceva...dar mi-as dori sa te vad facand asta,spuse Amy ranjind.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 10:56 am

-Daca tii neaparat poti sa mananci o bucata de sapun...Nu ca m-ar ajuta cu ceva...dar mi-as dori sa te vad facand asta,spuse Amy ranjind.
-Stii..deobicei replicile tale ma scot din sarite.Dar asta nu a fost prea buna. Ii spuse Kanon multumit lui Amy. Mai incearca!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 11:01 am

-Ce sa zic...Cu cine crezi tu ca vorbesti?... Cu Lex Luthor,domnule superman ti-ai pus chilotii peste pantaloni?
Ce...crezi ca eu mi-am facut o agentie de 1001 cele mai tari lucruri pentru a enerva persoanele cu juma de creier?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 11:03 am

Ce...crezi ca eu mi-am facut o agentie de 1001 cele mai tari lucruri pentru a enerva persoanele cu juma de creier?
-Da..asa credeam..si se pare ca ai ajuns la cea de a 1002-a gluma a ta . si mai usurel...Sperii fata. Ii spuse el aratand spre Cristina.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 11:47 am

-Lasa ca o sa o bagi tu in spital ianinte sa o sperii eu cu noua si auper ultra mega freza mea de speriat mortii nu?
Apropo...vrei rochita aia sa fie cu paiete sau cu mai multe paiete?
Mie mie indiferent atat timp cat poti sa alergi in ea.Acuma nu vrei sa faci ca si Daiana alias femeia mnune si sa zbori de aici?Bine tu poti sa iti pastrezi hainele pe tine.Vrei sa moara ciorile daca o sa te vada in chiloti?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 12:25 pm

-E bine daca a inteles vreocineva ce ai spus..Si uite de asta nu o sa plec.Ii spuse el asezandu-se pe gresia rece si incrucisandu-si bratele ca un copil bosumflat. Crezi ca ma poti obliga? *Kanon incepu sa rada *..
Se ridica,isi arunca prosopul pe umar si pleca..
-Ce copile sunteti ..Spuse el,atat de tare incat sa fie sigur ca a fost auzitr.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 12:30 pm

-Pai nici nu trebuia ca creierul tau micut sa inteleaga ceva.
Acuma sa mor eu daca te inteleg...''...nu ma puteti obliga sa plec''...si acum te cari...
Oricum viata merge inainte ...nu putem plange dupa orice....ca as si face-o...

da...copile...si tu esti un sandvis cu castraveti si sobolan....bon apetit.Sa nu-ti intre paru-n ochi cand te speli...fa-ti un coc.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 12:32 pm

-Ahaaa! si marmota..ce facea? *Kanon incepu sa rada*..Defapt daca ma gandesc mai bine..cred ca am sa fac un dus in baia fetelor.E mai funny aici.
Se intoarse si incerca sa-si faca loc printre fete,pentru a ajunge intr-una dintre cabine.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 12:35 pm

-Poftim....ce marmota???......tu esti coborat din copacul de pe luna si eu nu stiu.
In orice caz..Afara de aici....Daca vrei distractie si in baia baietilor luati-va draga un televizor color....da nu stiu ce culoare....bn...luati-va unu transparent si va puteti distra cat vreti.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 1:02 pm

In orice caz..Afara de aici....Daca vrei distractie si in baia baietilor luati-va draga un televizor color....da nu stiu ce culoare....bn...luati-va unu transparent si va puteti distra cat vreti.
-Ce ai tu impotriva daca eu vreau sa ma spal aici? Iti consum cumva apa calda? *incepu sa rada*..Acum te rog..da-te la o parte. Plus ca in cabinele voastre aveti gel de dus, uuhm..capsuni..bun bun..cam gay dar e bun si asta.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 1:04 pm

-Am uitat ca tu in film o sa joci rol de fata asa ca ai dreptul nu?
In orice caz...daca gelul de capsuni e gay....nu e al meu oricum...voi cu ce naiba va spalati?
Aroma de fan?.....
Si tot nu am inteles...ce era cu marmota?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 1:06 pm

Si tot nu am inteles...ce era cu marmota?
-Uof..Marmota invelea ciocolata in staniol.Esti varza.
Ii tot spunea Kanon in timp ce mirosea fiecare gel de dus din fiecare cabina.
-Ah..cred ca o sa-l aleg pe asta..E mai potrivit. E al tau cumva? Intreba baiatul dandu-si tricoul jos.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 1:10 pm

-Asta stiu...da nu sti ce treaba are marmota aia in discutie...si daca eu sunt varza...tu esti salam...ne potrivim perfect nu?
-Daca are aroma de capita de fan de munte...nu...nu e al meu...Daca e de ccrin..nu te atinge de el daca pana maine vrei sa mai poti vedea cu ambii ochi.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 1:14 pm

Kanon acum era sigur ca era al ei
- Asta e cumva un crin? Tu mirosi a crin..a mort sau ceva de genul? Acum...se explica.
Incepu sa rada...
-Si totusi..mi-l imprumuti si mie te rog frumos?
Kanon stia ca raspunsul o sa fie unul negativ..dar incerca totusi.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 1:18 pm

-Daca e sa mirosi a mort la randul tau atunci poti sa-l folosesti si fara sa ma rogi,spuse Amy printre dinti.
-Dar totusi nu folosi mai mult de jumatate de tub caci mirosul de mort in putrefactie nu rezista la nesfarsit.
Apropo...sper ca nu vrei sa-mi folosesti si prosopul pe motiv ca miroase a sos de rosii!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 1:29 pm

Apropo...sper ca nu vrei sa-mi folosesti si prosopul pe motiv ca miroase a sos de rosii!
-Oh..tare..Dar am propiul meu prosop..care miroase a levantica. *incepu sa rada*..De ce esti asa usurza? O intreba el ramanand in boxeri si pregatindu-se sa intre in cabina.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 1:32 pm

-Nu am idee...asa m-am nascut...nu-ti place....imi iau gelul de dus si plec,spuse Amy sarcastica.
Ce intrebare e asta?Habar nu am...Sunt acra si enervanta de felul meu.Ia o ciocolata si iti trece.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 1:38 pm

Kanon observa ca bruneta il priveste insistent. Era cu un picior in cabina si cu unul inafara,isi intoarse capul si o intreba:
-Vrei cumva sa faci dus cu mine sau ce? ..Arat prea bine in boxeri?
Incepu sa rada..si astepta o super replica a lui amy

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 1:45 pm

-Vrei cumva sa faci dus cu mine sau ce? ..Arat prea bine in boxeri?
IN loc de vreo replica usturatoare pe care mai mult ca sigur se astepta sa oo primeasca de la Amy,Kanon primi cu mult drag in cap,primul lucru pe care Amy il vazu,adica o cutie mare cu servetele.
Pentru prima data reusi sa-l nimereasca pe Kanon si chiar fix in cap.
Bineinteles ca nu il durea dar era mandra ca isi lovise piaza rea.
-Da de ce nu???O corect...pentru ca as fi proasta.Daca nu esti gata in 10 minute te incui acolo si iesi la craciun.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 1:47 pm

Kanon intra in cabina,intr-un sfarsit. Nu era nervos din cauza cutii cu servetele pe care o primise in cap,mai degraba amuzat. Dand drumul la apa..incepu sa cante,si o tina asa cam o jumatate de ora,cantand din ce in ce mai tare si din ce in ce mai fals,numai ca sa o enerveze pe Amy.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 1:58 pm

Dupa circa 40 de minute...Amy auzi niste batai in usa lui Kanon.
-Da...ce e??Deja vrei sa iesi?Dra nu e nici makar halloweenul.Apropo...nu stiu ce ai facut tu dar noi am fost la masa.Daca vrei niste mancare striga.Poate i se face cuiva mila de tine.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 2:00 pm

-Nu ma face sa sparg usa asta!..Apropo gelul tau de dus e la mine..daca nu vrei sa pateasca vreo ceva ai face bine sa-mi dai drumul! Tipa Kanon nervos,dar tot nu se putea abtine sa nu rada. -Hei..chiar crezi ca nu pot sa ma catar pe usa asta? Am experienta din generala cand am ramas blocat in toaleta.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 2:05 pm

-Mmm...fie cum vrei tu...apropo...crezi ca daca ma ameninti ca imi versi gelul de dus in cap sau ceva de genu ma sperii?Te rog...am avut de-aface cu altii mai periculosi ca tine gen sora-mea.
Mult noroc la catarare king kong....apropo...vrei un castravete?Numai asta a mai ramas la cantina.

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Dum Sept 27, 2009 2:07 pm

Dar usa se deschise dintr-o data.
-Nu stiu daca stiai..da fiecare usa are cheie pe dinauntru.
Scoase repede cheia din iala si o impinse pe Amy in cabina,incuind-o.
-Cred totusi ca o sa-ti las tie castravetele asta.O sa ai nevoie de el pana la sarbatori. Distractie placuta!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 5 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum